Temmuz 07, 2024, 18:14:17 ös

Gönderen Konu: Pes 6 Ve Fifa 2007  (Okunma sayısı 4135 defa)

Çevrimdışı Semih

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Pes 6 Ve Fifa 2007
« : Kasım 04, 2006, 10:24:50 öö »
Bugun pes 6 yı oynama şansını buldum herşey ayno gol şekilleri futbolcu yazan isim yerleri hiç birşeydeğişmemiş en azından fifa bunu geliştiriyor bence fifa daha ustun

Çevrimdışı spider_gs

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Pes 6 Ve Fifa 2007
« Yanıtla #1 : Kasım 04, 2006, 15:21:56 ös »
pesi oynamadım ama fifa 1000 basar diyemeyiz dimi 100000 basar di mi

Çevrimdışı sonunda_ANİLİON!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2006, 19:46:40 ös »
ya konuyu pes fifa tartışmasına çevirmeyelim

Çevrimdışı spider_gs

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2006, 21:52:02 ös »
Aslında Açık konşursak Pes sadece gerçekçilik anlamında fifaya 10 basıyor (ki bu bir oyunun en önemli özelliğidir.)Fifa hala modlarını geşliştirmeye devam ediyor.(ki fifa bu yıl gercekcilikte önemli bir adım atsa da)NE yazık ki bunu soylemek benm için acı ama fifa 1 ay onayınca sıkıyor(benim için oyle değil ama pes ve fifa oynayan tüm arkadaşlarım ole diyo)pes toplumun gözünde en iyi ama FİFA KRAL VE PES KRALLA BAŞAÇIKAMAZ(bence tabi) 8) 8)

Çevrimdışı Terhodpam

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Kasım 05, 2006, 02:09:15 öö »
Bakın arkadaşlar pes winning eleven gibi fifayla yarışan oyunlarda sadece gerçekten alıntılar vardır örn;soğuk havada ağzından o buhar gibi havanın çıkması bazı tribünlerde boşluk olması gibi grafikler kötüdür hah şimdi sorumu soruyorum sizce saydıklarım mı önemli yoksa grafikler mi grafikler tabi ki demi ayrıca bazıları diyor kipes in oynanışı daha zor evet ama siz oynanışı biraz basit olanı seçin çünkü oynanışı gerçekteki gibi zor olanını gerçekte gibi oynaman lazım hatırlatıyım sanal alemdesin ;D o zamn pes e winning eleven a özer insan klavye yapalım ayamızı şut çeker poziyona sokalım şut çeksin yerimizde kosalış koşsun yumruk atalım omuz atalım faul olsun ;D ;D ;D saçmalığa bak yaaa....

Çevrimdışı sami

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Kasım 05, 2006, 16:14:29 ös »
ne mutlu FİFA oynuyorum diyene

Çevrimdışı Baqqalgazi

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Kasım 06, 2006, 13:07:02 ös »
arkadaslar herkersin öenm verdiği şeyler farklıdır... Aynı dış ve iç güzellik gibi pesin grafikler güzel gerçekçi fln ama oynanabilirlik 0

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Kasım 06, 2006, 13:11:30 ös »
ama  pes kadar gerçekçi olmayan  fifa gibi bi oyunda dış gerçekçilik olmazsa zevk olmazki hem dışı gerçekçi gelmezse insan niye oynasınki mesela mario oyunu oynanabilirliği süper diyelim ama gerçekçilik belli 0 yapmayın böle şeyler o zaman marioda oynayın pc de 1-2 ay

Çevrimdışı okilavuz78

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Kasım 06, 2006, 13:22:53 ös »
Ben kendimi bildim bile futbol oyunu dendi mi aklıma FIFA gelir, Fifanın her versiyonunu oynadım (2002 hariç onun da cd sini kaybettim) Fifa 95 i bile bazen açıp oynuyorum. Herkesin bir ilk gözağrı vardır. Benimki Fifa. 

İster PES olsun ister winning eleven, kaç olursa olsun... isterlerse gerçek futbolcuları bire bir oyuna koyupta oynatsınlar, ama FIFA dan vazgeçmem

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Kasım 06, 2006, 13:25:12 ös »
kardeş senin oyuna bakışın olmamışki senin vazgeçilmezin olmuş bu oyun pes ne yapsın

Çevrimdışı mertcel

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Kasım 09, 2006, 11:13:54 öö »
ben geçen seneye kadar tam bi fifa fanıydım ama geçen sene bi arkta pes oynadık menüler oynanış fln tam play station için hazırlanmış tarafları seçerken bile kol gibi gösterio o yüzden hiç beenmedim,pyun başladı bende baktımki oyuncuların yüzü gerçeiyle alakalı bile deil sanki fifa 2000 ama oyun oldukça gerçekçi top ayaıma tam oturmuo gerie gidio fln bu yönleriyle çok güzeldi ama fifa grafik  bakımından tam anlamıyla mükemmel(pese göre) bence iki oyunda kendini çoooooooo...k geliştirmeli bi kere seyirciler bence gerçekçi olmalı kaıt gibilker sadece sağa sola sallanıolar bence bu böle olmamalı fifa bunu bi nevi yaptı(gol atınca seyircileri gösteriodu we onlarda 3deydi(gerçi maçtaki oyuncular wardı ama)) ama peste ben hiç böle bişe göremedim bence en önemlisi seyirci atmosfer ne kadar gerçekçi olursa oyun o kadar zevk verir(bence) fifa seyircileri düzeltip,yedek kulübesi,ısnına oyuncular gibi şeyleri koyup bide üstüne pesteki gerçekçiliği eklerse mükemmel bi oyun olşur diil 1 ay ben onu sonsuza dek oynarım ;) ;) ;) ;D :D ama yinede pes daha gerçekçi ;D
20karakter çok az :(

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Kasım 09, 2006, 13:02:36 ös »
ya kardeş nasıl  fifa grafikleri pese göre daha iyi yanlış yazdın heral

Çevrimdışı mertcel

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Kasım 09, 2006, 22:49:50 ös »
ya pesteki adamlar hiç gerçeğe benzemio fifadakiler daha çok andırıo face bakımından dedim
20karakter çok az :(