Eylül 29, 2024, 10:27:49 öö

Gönderen Konu: Real, Schweinsteiger'i istiyor.!  (Okunma sayısı 1111 defa)

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Real, Schweinsteiger'i istiyor.!
« : Eylül 09, 2010, 11:09:16 öö »
İspanya'nın Real Madrid kulübünün teknik  direktörü Jose Mourinho, Alman Bundesliga takımlarından Bayern Münih'te oynayan Alman milli oyuncu Bastian Schweinsteiger'i istiyor.

Bild gazetesinde yer alan haberde, Mourinho’nun Mesut Özil ve  Sami Khedira’dan sonra Schweinsteiger’i de takıma katmak istediği belirtilerek, bunu Schweinsteiger’e de söylediği ifade edildi.

Haberde, Mourinho’nun 13 Ağustos 2010 tarihinde Almanya’da Bayern Münih ile Real Madrid arasında oynanan özel karşılaşma sonrasında Schweinsteiger ile tokalaştıktan sonra "Seni geçen yıl almak istiyordum. Ancak o zaman alamadım. Gelecek yıl bana ait olacaksın" şeklinde ifade kullandığı belirtildi.

Mourinho’nun İnter’de teknik direktör olduğu dönemde de Schweinsteiger’i transfer etmek istediği ifade edilen haberde, ancak Schweinsteiger’in Bayern Münih ile 2012 yılına kadar sözleşmesini uzattığı hatırlatıldı.

Schweinsteiger’in gelecek yıl Real Madrid’e transfer olabileceği belirtilen haberde, Bayern Münih’in tecrübeli oyuncunun sözleşmesini önceden uzatmaması durumunda, 2012 yılında sözleşmesi sonra ereceği için, ancak en geç gelecek yıl satabilirse para kazanabileceği kaydedildi.

Dünya Kupası’nda performansı ile göz dolduran Schweinsteiger’in bonservis bedelinin 30 milyon avronun üstüne çıktığı ifade edildi.

Futbolda örnek aldıgım adamların başında geliyo  s_hocked

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Real, Schweinsteiger'i istiyor.!
« Yanıtla #1 : Eylül 09, 2010, 11:48:53 öö »
 s_hocked s_hocked s_hocked

Gelirse C. Ronaldo yüzünden nefret ettiğim Real Madrid'i tekrar tutarım  s_hocked s_hocked