Temmuz 05, 2024, 01:31:12 öö

Gönderen Konu: Fifa 07 %100 Türkçe Yama ( Yakında )  (Okunma sayısı 2428 defa)

Çevrimdışı yavuzozden

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fifa 07 %100 Türkçe Yama ( Yakında )
« : Şubat 05, 2007, 14:50:16 ös »
Arkadaşlar Fifa 07 için yayınlanan Türkçe yamalar tam olarak beklentilerimizi karşılayamadı !
En son yayınlanan % 100 Türkçe yama dahil birçok Türkçe yamada sorunla karşılaşanlar oldu.
Son yayınlanan yama da tam olarak Türkçe yapmadı oyunumuzu. (Özellikle Menajer Modu)
Bu nedenle bu yamayı güncelleyerek yayınlamak istedim. Daha yeni başladım. Bu nedenle yaklaşık
15-20 gün sürecektir ! Birçok hatayı düzelteceğim. Ve elimden geldiğince yarı yıl tatilinin sonuna
yetiştirmeye çalışacağım. Yayınlanan %100 Türkçe yama üzerine yapacağım dedim ama büyük oranı bu
yamadan farklı olacaktır ! Bu benim ilk yamam olacak inşallah !  nice:  Sizlerden gelen isteklere de sık sık
bakarak yapacağım. Bir sorun çıkmazsa bu tür Türkçe yamaları yakından takip edebileceğiniz bir de site
açacağım.Yorum ve isteklerinizi bekliyorum ! Ayrıca Türkçe yapmamı istediğiniz herhengi bir oyunun dil
dosyasını upload edip gönderirseniz elimden geleni yapmaya çalışırım ! Saygılar ...

REPLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN !

Ayrıca bir sorum olacak, bir oyunda bazı kişiler yaptıkları yamaların güzelliğini gösteren
resimler çekiyorlar ! Bunu nasıl yaptıklarını öğrenirsem sık sık resim gönderebilirim !   ???

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 07 %100 Türkçe Yama ( Yakında )
« Yanıtla #1 : Şubat 05, 2007, 14:53:34 ös »
bu sitede rep yokkkk

Çevrimdışı civciv52

• Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 07 %100 Türkçe Yama ( Yakında )
« Yanıtla #2 : Şubat 05, 2007, 19:29:07 ös »
:D doru rep yok ewet