Eylül 29, 2024, 06:42:17 öö

Gönderen Konu: Sürekli Adam Değiştiriyor!?  (Okunma sayısı 1698 defa)

Çevrimdışı tgunver

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Sürekli Adam Değiştiriyor!?
« : Ekim 14, 2010, 11:58:10 öö »
Beyler benim fifa 11 bazen kafasına esince sürekli ekranın en solundaki adama kadar değiştire değiştire gidiyor. sorunu yaşayanınız var mı? karşı takım atağa kalkıcağı sırada bi türlü defans oyuncusunu seçip durduramıyoum çünkü ben seçtikçe oyun otomatik en soldakini seçiyo sürakli adamlar ambale oluyo süreklide gol yiyorum bu yüzden. deliricem. joistiği duvara vuracam artık az kaldı. kaç gündür normaldi bi anda sapıttı. gerçi ilk açtığımda biraz normal gidiyo sonra başlıyo gene sapıtmaya. bazende ilk açılışta sade top görünüyo görünmez adamla oynuyorum acaba crackten midir? bana biri yardım etse. Pes 11 i açıyorum onda sorun olmuyo adam değişmiyo. bu arada sakın ayarlardan demeyin. tamamen manuel denedim sonuç aynı full otomatik denedim biraz daha iyice. aslında tam tersi olması lazım. yardımlarınız bekliyorum değerli oyuncular.   a_ngry s_arcastic

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sürekli Adam Değiştiriyor!?
« Yanıtla #1 : Ekim 14, 2010, 12:18:53 ös »
joystiğin adam değiştirme tuşu takılı kalmış olabilir. Joystiği çıkartıp dene bakalım aynı şeyi yapacak mı.
Eğer düzelmezse oyun ayarlarına girip auto switch in ayarını değiştirmişmisin ona bak.