Temmuz 01, 2024, 00:31:36 öö

Gönderen Konu: Grafik takılmaları yaşayanlara dünya da ilk kez tam çözüm kendim düzenledim!!!  (Okunma sayısı 5635 defa)

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Selam arkadaşlar grafiklerde takılma, yavaşlama,kaleci degaj yaparken kesiklik gibi sorunları yaptığım düzünlemeyle ortadan kaldırıyor!!!!

Önemli:

Maç başlarken ve gol sonrası sevinçlerdeki cinematic görüntüleri kapattım sonra demeyin cinematicler kayboldu diye!!!!bilmiyenlere anlatayım cinematik dediğim hani şu gol atınca grüntüleri yavaşlatan buğulu gösterim olur kendisi zaten en büyük soronuda bu yapıyor bir de ek düzenlemelerle harika oldu oyun kendim kullanıyorum!!!!

Bu ayarlarla anisotropic (bende 6600 gt var ve x16 da çimler süper oldu) ayarını sona getirin oyundanda çözünürlük high ve 1280 x 1024 yapın hiç görmediğiniz kadar harika görüntüler elde edeceksiniz hemen hemen tüm ekran kartlarında bu oyun ayarlarında çalışır eğer tekleme olursa ayarları düşürüp bakın !!!!

Alttaki 2 kb lık dosyayı alıyoruz ve c:/programfiles/fifa07/data/cmn içine atıyoruz ama önce oradaki cfg_pc_h başka yere yedekleyin hani geri koymak için.. oyuna hiç zararı yoktur çünkü görüntü ile ilgili yani yama falan değil iyi oyunlar herkese ........

http://rapidshare.com/files/9095368/cfg_pc_h.ini.html

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
eline sağlık kardeşim yaşıorum ztn ama 128 mb nasıl kasıo demein celeroın kullanıom inş işime yarar multide kapışmak isterim  ;)

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ekran Kartın Nvidia ise ayarlarında yardımcı olabilirim takıldığın yerde sorabilirsin... ;) ;)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
evet nvidia ama benim sorunum için celeron olduğu için kasıo diolar galiba doğru  ;) ;D ;D sen genede saol yamanı indirdim ama hala denemiş deilim  ;D ;D

Çevrimdışı lanetli

• AVRUPA FATİHİ KİİİMMMMM ??? ( BABA TAKIM GS)
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
burndragon abii ya bu antisotropicinerden yapıyoruz solermısın abii yaa acil ??? ??? ???
seni sevioyum askım

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
aga antisotropiciner ne ?

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
aga antisotropiciner ne ?

Hani şu 4x - 8x falan varya o oluyor ama sen keskinlik düzeltme değilde öbürünü yapacaksın yani ilki değil ikincisini yükselticeksin!!!bende 16x mesela.... ;) ;)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
hi bişe anlamadım :D ;D ;D ;D

Çevrimdışı lanetli

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
aynen burdragıon abi resimle anlatırsan iii olur ben o antimidir nedir nerden oluyo bılmıyom
seni sevioyum askım

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
aynen burdragıon abi resimle anlatırsan iii olur ben o antimidir nedir nerden oluyo bılmıyom

dostum önce dosyayı anlattığım yere koy sonra oyuna gir eğer kasma falan yaparsa hani ekran kartı ayarlarında 4x-8x gibi şeyler var onları kapat!!!! tekrar oyuna gir 1280x1024 high yap ayarları okadar....

Çevrimdışı lanetli

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
burndragon abi ya benım pcnın ekran karı 256 mb nvidia geforce 5500 fx ama işlemci2.00 lga çif çekirdekli degaj flean yaparken kalecı kasıo oyun bıde o gollerın tekrarını kapatan dosya warsa upload edersen sevınırımde bı kac hafta felan fifa 07 oynayamıorum cunku part 4eksık olmuo 4 cdlik fifa 07nın 4.partı gerekıo
seni sevioyum askım

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
burndragon abi ya benım pcnın ekran karı 256 mb nvidia geforce 5500 fx ama işlemci2.00 lga çif çekirdekli degaj flean yaparken kalecı kasıo oyun bıde o gollerın tekrarını kapatan dosya warsa upload edersen sevınırımde bı kac hafta felan fifa 07 oynayamıorum cunku part 4eksık olmuo 4 cdlik fifa 07nın 4.partı gerekıo

Konu başında vardı alta tekrar koydum...

http://rapidshare.com/files/9095368/cfg_pc_h.ini.html