Temmuz 02, 2024, 21:34:58 ös

Gönderen Konu: FİFANIN SAÇMALIKLARI  (Okunma sayısı 8843 defa)

Çevrimdışı Yağız!

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FİFANIN SAÇMALIKLARI
« Yanıtla #15 : Şubat 18, 2007, 21:12:11 ös »
zuhahaha ;D
Lig 1 Galatasaray Menajeri

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Şubat 18, 2007, 21:55:27 ös »
evet busene kazancağımız için fifanın içine doğmuş demmeki

Çevrimdışı hamburglu38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Şubat 21, 2007, 15:58:00 ös »
ya ben fb liyim ama o arkadasin dediginide cok koptum yani. Hakkaten 8 defa final oynadik ama kupayi alamadik ya sadece 4 defa alabildik. 8 finalide alsaydik 12 kupamiz olacakti.

Hakkaten FIFA nin icine dogmus olabilir FB nin bu sene Türkiye Kupasini Kazanacagi. :D :D :D

Bide benim gördügüm hatalari söyleyim: Mesela bana cok komik gelen olaylardan biride yenilen takim oyuncularinin mac sonunda sevinmesi. bunu cok yasadim. ben yenildigim maclarda benim oyuncular sevindiler ve tribünlere el hareketi yaptilar. (Belkide benden gizli sike yapip kazanacaklari paralara sevindiler) ya yenilen takim sevinirmi? cok aptalca.
iyi dikkat edin mac sonrasi görüntülere eger yenilirseniz !
sonracigima bu Fifada besiktas macinda trabzon bayraklarini tribünde görüyoruz. Frikikde yüzde 90 oldugu konusuna bende katiliyorum. hep yiyorum frikikden gol. bide cok dikkatimi ceken olaylardan biri ama bu övgü mahiyetinde kornerlerden gol atabilmemiz. ben cok korner golu attim. bu özellik daha önceki yillarda yoktu.

Fb Sadece Türkiye Kupasini degil Sampiyonlugu ve olursa UEFAyida alacak bu sezon. Biz cünkü Fb liyiz. Gecen seneden ders aldik. ayrica Gs gecen sene sampiyonlugu kazandi. ama biz hediye ettik. 1- konyasporun AHI tuttu. 2- Denizliye de gol atamiyorsak sampiyonluk hakkimiz degildi. BU DEDIKLERIM BÖYLE BILINE...

saygilar...

Çevrimdışı wallace1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Şubat 24, 2007, 00:21:11 öö »
Fb Sadece Türkiye Kupasini degil Sampiyonlugu ve olursa UEFAyida alacak bu sezon. Biz cünkü Fb liyiz. Gecen seneden ders aldik. ayrica Gs gecen sene sampiyonlugu kazandi. ama biz hediye ettik. 1- konyasporun AHI tuttu. 2- Denizliye de gol atamiyorsak sampiyonluk hakkimiz degildi. BU DEDIKLERIM BÖYLE BILINE...

saygilar...

1.uefa da gördük gelebilcek en basit rakibi ıkına sıkına eliyodunuzki eleyemediniz onuda ;)
2.83 puan toplayıpta şampiyon olan bi takıma biz hediye ettik demenin mantıklı bi yanını göremiorum....
3.tuncayın doğduğundan beri ilk defa türkiye kupasını görmesi dualarınıza bişe diyemicem......fenerden şüphem yok bi halt olmaz ama hakemlerin sağı solu belli olmuyo ;)

Çevrimdışı dodi12

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Şubat 24, 2007, 00:29:23 öö »
İŞTE SAÇMALIK DİARRA NIN YARISI YOQ :D :D

BANNAK BASACAM

Çevrimdışı martymcfly

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Şubat 24, 2007, 02:01:33 öö »

4) menejer modda ve turnuvalarda cok süpriz sonuclar ortaya çıkabiliyor. mesela bir seferinde fenerbahçe türkiye kupasını    ::) kazandı. halbuki bunun mümkün olamayacağını herkes bilir... ;D

katılarak gülüyorum haklısın

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Şubat 24, 2007, 11:26:50 öö »
1.uefa da gördük gelebilcek en basit rakibi ıkına sıkına eliyodunuzki eleyemediniz onuda ;)
2.83 puan toplayıpta şampiyon olan bi takıma biz hediye ettik demenin mantıklı bi yanını göremiorum....
3.tuncayın doğduğundan beri ilk defa türkiye kupasını görmesi dualarınıza bişe diyemicem......fenerden şüphem yok bi halt olmaz ama hakemlerin sağı solu belli olmuyo ;)
varya bu kadar olmaz burada fifanın saçmalıkllarını yerdinden fenerbahçeyi tartışıyonuz

Çevrimdışı PeGaSuS

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Şubat 24, 2007, 12:11:23 ös »
Maksat salaklık olsun.
What Time is it?????

Çevrimdışı wallace1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Şubat 24, 2007, 23:47:17 ös »
öf be saçmasalak konuşmayın lan....konunun başlığı o diye onun hakkındamı konuşçaz ille...sanki fener konusunu ben açtım öküsmüsünüz...

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Şubat 25, 2007, 09:23:51 öö »
sensin lan o