Eylül 29, 2024, 02:23:29 öö

Gönderen Konu: herkes okusun yeni bi öneri  (Okunma sayısı 3664 defa)

Çevrimdışı YAKISIKLI_18

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
herkes okusun yeni bi öneri
« : Ocak 11, 2008, 21:06:53 ös »
arkadaslar ayrı ayrı yamaları yüklüyoruz kimisi calısmıyo kimisi calısıyo digerini yüklediginde o siliniyo simdi bize burda ise yarayacak bütün yamaları iste  yüzde yüz türkce ne bilim bütün tr ligi stadyumları iste pankartlar bayraklar ne bilim bütün ise yarar yamalar bi yamada birlestirip piyasa sürecek bi arkadasımız yokmu rica edsek de yapsa özellikle nonda gs de olsun ve ali samiyen güzel olsun arkadaslar herkes icin harika bi 2008 yaması yapalım el ele verelim yapsa yapsa anca bizim sitemiz yapar baskası yapamaz herkes yardım etsin dedigim sekilde bi yama cıkaralım olmamı arkadaslar

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
Ynt: herkes okusun yeni bi öneri
« Yanıtla #1 : Ocak 11, 2008, 22:49:59 ös »
Doğru söylüyosun ama bunun için çok iyi bi takım çalışması gerek çünkü her kelimenin bir kişi tarafından çevirilmesi ağır olur bu bir.

Çevirirken titiz olmak gerek çünkü ilk indirdiğim bi yamada clean sheets i temiz dökümanlar olarak çevirmişlerdi-aslında tam çeviride böyle oluyor ama bu deyim veya terim gibi birşey-

Bayrak işini nası hallederiz bilmiyorum ama türk takımlarının stadlarında türkçe pankart zaten var -bastır konya- gibi :)

Son olarak ; tebrik ederim çok güzel bir noktaya değinmişsin ama bunun için iyi bir tim oluşturmak gerek gene de yetkililere bildir sen ;) ;)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2008, 00:26:17 öö »
lan cartcurt
ya türkçeye çevirmek için hangi programı kullanıyoz
ben bilsem çeviricem TEMİZ DÖKÜMANLARI !!!
bastır konya , zaten nadide sultan konyalıdan başkasına bastırmaz .... :D

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2008, 09:39:00 öö »
barguti;

onun için bi program kullanıldığını sanmıyorum.
C:\Program Files\EA Sports\FIFA 08\data\cmn\fe      de eng adlı veri tabanı dosyasını dikkatli inceleyip oynamak gereklidir

gerçi bu işleri çok bilmiyorum bilneler görsün burayı :) :)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2008, 21:20:58 ös »
 ya onu bende biliyom kardeşim ya :(

vardır mutlaka , watcher biliyosan söle

Çevrimdışı YAKISIKLI_18

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ocak 13, 2008, 18:01:15 ös »
işte o harika timi kurmak bizim elmimizde birimiz bayrak isini birimiz pankart isini birimiz tezahurat birimiz formal isini birimiz TFF 1.ligi birimiz TFF 2.ligi bütün klasmanları elimize alıp harika bi yama yapmamız lazım iste herkes tarafından begenilip oynanacak bi yama hazırlamamız lazım arkadaslar