Eylül 28, 2024, 23:21:06 ös

Gönderen Konu: Knigh OnLine Gerçeği  (Okunma sayısı 4681 defa)

Çevrimdışı NiGHTMaRe

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Knigh OnLine Gerçeği
« Yanıtla #1 : Eylül 15, 2008, 15:44:37 ös »
:P Daha önceden de açılmıştı pek inandırıcı değil ;)

Çevrimdışı NiGHTMaRe

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 15, 2008, 16:42:49 ös »
deco neresi inandırıcı değil ya 10 tane rastlantı mı olur?

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 15, 2008, 19:16:46 ös »
ben oyunu oynamıyorum ama 1. kanıttaki yıldız 6 köşeli olan başka bir anlamı olduğnu biliyorum yani sadece masonlar kullanmıyor yazıyı çevirme işine gelince herşey bir şey yapılınca farklı bir anlama gelebilir bunları oyunu savunmak için söylemiyorum zaten oyunu da oynamıyorum

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 15, 2008, 21:04:16 ös »
Haha..Ben bu işi çok araştırdım arkadaşlar..Bu video için ko yu bırakmıştım  :D ama aslında oyuna baktığınızda müslümanlığın simgesi bile var..Wizard staff da hilal var.Eskiden müslümanlar cihada giderken imamlar o tür asalar kullanırmış..ama en yoğun olarak hristiyanlığın simgesi var..Priestlerde..El Morad la ilgili şeylerde..İsterseniz teker teker açıklarım.Karus la ilgili şeylere de bakın masonlukla ilgili şeyler var..ama o kadar gizli yapılmış ki.Demek ki bir faaliyet yok.o michael gray olayı sallama bikere.o taş da sallama.Masonlar da Allah'a inanıyo farklı türde olsa da..Yani anlıcanız o kanıtların hepsi doğru değil ve mason simgeleri çok az oyunda.Biraz dikkat etseniz hristiyanlık simgelerinin çok daha yoğun olacağını görürsünüz.yani el moradlara yapılan ayrıcalıkların filan sebebi de bu..Firma aşırı dinci bir hristiyan firması.Zaten hristiyan oyunlarında hep yahudileri kendilerine düşman yaparak evcilik oynarlar..işte bu da onun bariz bir örneği..Her oyunda var ama en az knight online da var söyliyim  ;)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 15, 2008, 21:55:42 ös »
deco neresi inandırıcı değil ya 10 tane rastlantı mı olur?
Ya sen birde bu videoya karşı yapılan videoyu izle o zamanda diyeceksin "vay anasını alayı yalanmış deco91 haklıymış xD" bu videolar kaldırılmıştı sahipleri tarafından 2-3 kendini bilmez yapmış .. O Eslant taşındaki yazıda coca-cola için geçerli olan iddianın aynısı..Boşverin bunları ki oyunu oynadığım zamanlar 5 kuruş para vermedim üstüne kazık atıyordum xD..Sen iyisi mi bu videoya karşı yapılan misilleme videosunu izle ;) Linkini falan bilmiyorum , bul xD

Çevrimdışı NiGHTMaRe

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 15, 2008, 22:32:09 ös »
adamların 3 milyar dolar kazandığı da mı yalan?

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 16, 2008, 18:17:38 ös »
ben ordaki kanıtlara bişey söylemedim.sadece bazıları abartı ve yanlış.o senin dediğin kısım baştan yalan.İsraille alakası olmayan bi firma bi kere..o premium alan sayısı o kadar fazla değil.Oyunu oynayanların %80 i Türk.Aç Türkiyedeki Knight Forum Sitelerini gerçeği gör.O kadar premium alan olsaydı o kadar illegal programlar kullanan,oyuna giriş yöntemi arayan insan olmazdı.Lütfen sallamayınız!!oyuna girince para kazanmıyolar tersine kaybediyolar(kotalılarsa  :D :D :D )

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 16, 2008, 19:01:46 ös »
ben ordaki kanıtlara bişey söylemedim.sadece bazıları abartı ve yanlış.o senin dediğin kısım baştan yalan.İsraille alakası olmayan bi firma bi kere..o premium alan sayısı o kadar fazla değil.Oyunu oynayanların %80 i Türk.Aç Türkiyedeki Knight Forum Sitelerini gerçeği gör.O kadar premium alan olsaydı o kadar illegal programlar kullanan,oyuna giriş yöntemi arayan insan olmazdı.Lütfen sallamayınız!!oyuna girince para kazanmıyolar tersine kaybediyolar(kotalılarsa  :D :D :D )
evet bi kere knight ın 6.4 milyon oyuncusu yok yaw sallama en fazla 2 milyo oyuncu oynuyo

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Eylül 17, 2008, 13:34:25 ös »
Herneyse lütfen bu video yu 15 yaşından küçüklere izletmeyiniz etkilenebilirler.

Çevrimdışı gsli_can_1998

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Kasım 12, 2008, 21:21:54 ös »
knıght yi yapan şirketin inşallah başına birşey gelir