Haziran 28, 2024, 08:19:13 öö

Gönderen Konu: Tarihin En Büyük Kıyağı !  (Okunma sayısı 3049 defa)

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Tarihin En Büyük Kıyağı !
« : Mayıs 19, 2010, 16:34:12 ös »
 Kavga veya Tartışma çıkarmak için koymadım bunu.. ::)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tarihin En Büyük Kıyağı !
« Yanıtla #1 : Mayıs 19, 2010, 17:22:23 ös »
Eskiden dostluk vardı.Derbi maçlarında seyirci sayısı yarı yarıya olurdu.Çoğu da karışık otururdu.Avrupa maçlarında GS liler Feneri, Fenerliler GS yi desteklerdi.Hatta Avrupa maçlarında GS nin maçlarında BJK, FB formalı insanlar görülürdü, aynı şekilde BJK ve Fenerin maçlarında da.
Çoğunuzun yaşı küçük hatırlamazsınız, ne zamanki Ali Şen Fener'e başkan oldu, Ömer Çavuşoğlu GS bayrağını yırtıp arasından yumruğunu sokup, Avrupa maçlarında GS yi desteklemediğini söyledi, insanlar birbirine düşman olmaya başladı.Gitgide de büyüyor düşmanlık.
Ben lisedeyken Fenerbahçe Avrupa maçlarında yenildiğinde üzülürdüm. Sonra baktıkki Fenerbahçe taraftarı seninleyiz Barcelona pankartı asıyor, Galatasaray gol yediğinde kendi maçlarında gool diye ayağa kalkıyor, biz de değiştik. Keşke Özhan Canaydın gibi bir adam da Fenerbahçe'den çıksa dda gene dost olsa iki kulüp. Çünkü böyle giderse 5-10 sene sonra cinayetlerin önü alınamayacak.
Hep yöneticiler kendi reklamlarını yapabilmek için olayları buralara getirdi. Basın da körükledi.Çünkü daha çok gazete satabiliyorlar böylelikle.Şimdi kendi içimizde birbirimizi yiyip duruyoruz, avrupaya gidince de noluyor hepimiz görüyoruz.
Atletico Madrid ve Fulham UEFA da final oynuyor, biz guruplardan çıkmaktan öteye gidemiyoruz

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tarihin En Büyük Kıyağı !
« Yanıtla #2 : Mayıs 19, 2010, 17:37:33 ös »
hatırlıyorum o yılları yada o yılların sonlarını gs uefayı alırken bizimkilerin ne çok sevindiğini hatırlıyorumda sonra izmiri turlamıştık gs bayrakları ile ben üzgündüm ama neden mi 6 yaşında girdiğim ilk iddayı kaybetmiştim :D ama ben hala o aşırı taraftarlardan değilim hala gs elenince üzülürüm yada bjk