Eylül 30, 2024, 00:28:16 öö

Gönderen Konu: Hiddink'ten Cifte Teşekkür  (Okunma sayısı 951 defa)

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hiddink'ten Cifte Teşekkür
« : Eylül 05, 2010, 11:40:35 öö »
Ay-Yıldızlılar'da Teknik Direktör Guus Hiddink, “Onur'u cesurca oynatan Şenol Güneş ile Ömer'e takımında daima yer veren Ertuğrul Sağlam'a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

A Milli Takımımız’ın başındaki ilk resmi sınavından galibiyetle ayrılan teknik direktör Guus Hiddink, karşılaşmanın ardından Trabzonspor’un hocası Şenol Güneş ile Bursaspor’un genç çalıştırıcısı Ertuğrul Sağlam’ı tebrik etti. Hiddink, “Volkan’ın yokluğunda kaleye geçen Onur, kusursuz bir performans sergiledi. Kendisine cesurca forma veren Şenol Hoca’yı takdirle karşılıyorum. Aynı şekilde aramıza katılan ve başarılı bir oyun ortaya koyan Ömer için de Ertuğrul Sağlam’a teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

Kadro yapısını belirledi

Bundan böyle kadroyu tecrübeli, genç ve geleceği olan isimlerden oluşturacaklarının altını çizen Hollandalı hoca, “Belki bu zamanlarda seçtiğimiz isimlerden dolayı tepki alacağız ama doğru yoldan yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı. Hiddink, Belçika maçının Kazakistan’a göre çok daha ciddi bir mücadeleye sahne olacağını da sözlerine ekledi.