Temmuz 04, 2024, 10:02:56 öö

Gönderen Konu: menejer modda takım seçme sorunu  (Okunma sayısı 4539 defa)

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
menejer modda takım seçme sorunu
« : Aralık 16, 2006, 17:14:20 ös »
slm ya şimdi arkadaşlar size iki soru sorcam birincisi ben şimdi menejerlik modunda interdim sezon bitti bana bir soru geldi herhalde inter takımıyla devam etmek istiyormusunuz diye bende hayır dedim çünkü başka bir takım seçecektim hayır dedim ispanya ligine girdim barcelonayı seçecektim o yoktu saçma sapan takımlar vardı başka ülkeye girip başka takımı seçeyim dedim yine güçlü takımlar yoktu sizce neden şimdi ikinci soruya geçiyorum hani birinci soruda güçlü takım bulamamıştım ya mecburen ispanya liginden real sociedad takımını seçtim ilk maçı oynuyayım dedim oynasdım 4-0 yendim hani kardamıyız zarardamıyız diye öğreniliyorya ordan baktımki zarardayım orda salary
-213,700 yazıyordu
sponsor ise
+170,000 yazıyordu yani yinede zarardaydım sizce bu neden ben şöyle düşündüm takım kötü olduğu için az mı para verilmiş bir diğer düşünceysem şöyle oldu belki sponsor yanlış seçmiş diyecemde en iyi para veren buydu ama interde böyle bir sorunun yoktu çıldıracam yaw düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum allah rızası için yardım edin

Çevrimdışı salihdinho

• GALATA-SARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: menejer modda takım seçme sorunu
« Yanıtla #1 : Aralık 16, 2006, 18:35:29 ös »
1-takım değiştirince hep kötü takımlar oluya zaten
2-sponsoru yanlıs secmişsindir büyük bi ihtimal bide takımdan takıma degişiyo sponsor paraları r.sociedad oldugu için az para veriyodur
[BH] BOYS OF HELL!!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 16, 2006, 18:37:26 ös »

1-takım değiştirince hep kötü takımlar oluya zaten
2-sponsoru yanlıs secmişsindir büyük bi ihtimal bide takımdan takıma degişiyo sponsor paraları r.sociedad oldugu için az para veriyodur
Alıntı
                                                                                                                                                                             peki hiç  çoğalmazmı sponsor parası
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2006, 18:40:00 ös Gönderen: birahimler_ »

Çevrimdışı salihdinho

• GALATA-SARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 16, 2006, 18:41:16 ös »
bilet paralarını pahalı yaptın mı?belki ondan kazanamıyosundur
[BH] BOYS OF HELL!!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 16, 2006, 19:00:15 ös »
yaptımda hemde kendi evimde oynamıyorumki

Çevrimdışı salihdinho

• GALATA-SARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 16, 2006, 19:19:43 ös »
en iyisi sen iyi bi takımla yeniden başla parası çok olan bi kulüple ;)
[BH] BOYS OF HELL!!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Aralık 17, 2006, 11:33:53 öö »
haklısın 8)

Çevrimdışı dodi12

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Aralık 17, 2006, 11:35:32 öö »
haklısın 8)
sen msj yazdında sağ tarafta profilinni olduğu yerde mesaj sayısı 0 GÖZÜKÜYO onu saymadımı acaba :):)::)

bi daha yaz sen en iyisi
BANNAK BASACAM

Çevrimdışı burhan_altıntop

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Aralık 17, 2006, 16:44:13 ös »
slm ya şimdi arkadaşlar size iki soru sorcam birincisi ben şimdi menejerlik modunda interdim sezon bitti bana bir soru geldi herhalde inter takımıyla devam etmek istiyormusunuz diye bende hayır dedim çünkü başka bir takım seçecektim hayır dedim ispanya ligine girdim barcelonayı seçecektim o yoktu saçma sapan takımlar vardı başka ülkeye girip başka takımı seçeyim dedim yine güçlü takımlar yoktu sizce neden şimdi ikinci soruya geçiyorum hani birinci soruda güçlü takım bulamamıştım ya mecburen ispanya liginden real sociedad takımını seçtim ilk maçı oynuyayım dedim oynasdım 4-0 yendim hani kardamıyız zarardamıyız diye öğreniliyorya ordan baktımki zarardayım orda salary
-213,700 yazıyordu
sponsor ise
+170,000 yazıyordu yani yinede zarardaydım sizce bu neden ben şöyle düşündüm takım kötü olduğu için az mı para verilmiş bir diğer düşünceysem şöyle oldu belki sponsor yanlış seçmiş diyecemde en iyi para veren buydu ama interde böyle bir sorunun yoktu çıldıracam yaw düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum allah rızası için yardım edin

kardeş benim oyun %100 türkçe olduğu için sana rahatlıkla anlatıyım.

1-)yönetimin senden beklentileri oluyo...şampiyon fln olsanda beklentilerin diğerlerini gerçekleştirmessen(stad menejerini yükselt,kaka'yı oynat,bu maçı kazan gibi)diğer kulüplerde onlardada gerçekleştirmeyeceğini düşünerek seni başarısız buluyo ve teklif yapımıyo...bunun için en sevdiğin takımı al ve hep orada ilerle ve oyuna Türkçe Yama yükle.(bu linkte http://www.fifadelisi.net/forum/index.php/topic,1424.0.html )
2-)her takımda her sponsor farklı para verir.real sociedad'da bu para normal...sana bi tüyo oyuncularla kontrat uzat ve yeni kontratta maç başı aldıkları parayı azalt..bu taktiği paran yettikçe her oyuncuda dene ve aynı zamanda transfer döneminde beğenmediğin adamları satılık listene koy teklif geliyo genellikle
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2006, 16:47:23 ös Gönderen: burhan_altıntop »
Forumum Açıldı!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Aralık 17, 2006, 17:00:46 ös »
-213,700 yazıyordu
sponsor ise

kardeş benim oyun %100 türkçe olduğu için sana rahatlıkla anlatıyım.

1-)yönetimin senden beklentileri oluyo...şampiyon fln olsanda beklentilerin diğerlerini gerçekleştirmessen(stad menejerini yükselt,kaka'yı oynat,bu maçı kazan gibi)diğer kulüplerde onlardada gerçekleştirmeyeceğini düşünerek seni başarısız buluyo ve teklif yapımıyo...bunun için en sevdiğin takımı al ve hep orada ilerle ve oyuna Türkçe Yama yükle.(bu linkte http://www.fifadelisi.net/forum/index.php/topic,1424.0.html )
2-)her takımda her sponsor farklı para verir.real sociedad'da bu para normal...sana bi tüyo oyuncularla kontrat uzat ve yeni kontratta maç başı aldıkları parayı azalt..bu taktiği paran yettikçe her oyuncuda dene ve aynı zamanda transfer döneminde beğenmediğin adamları satılık listene koy teklif geliyo genellikle
çok sağol iki konumada cevap vermişsin türkçeyi yamayı nasıl çalıştırabilirim

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Aralık 17, 2006, 17:09:01 ös »
burhan_altıntop abi senin verdiğin linkten türkçe yamam indirdim şimdi türkçe oldu bazı yerleri olmadıda haberler falan ama oda çok az çok tşk ederim senin için yapabileceğim bir şey varsa söyle yapayım tekrar tekrar çok sağol
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2006, 17:11:41 ös Gönderen: birahimler_ »

Çevrimdışı burhan_altıntop

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Aralık 18, 2006, 13:31:18 ös »
burhan_altıntop abi senin verdiğin linkten türkçe yamam indirdim şimdi türkçe oldu bazı yerleri olmadıda haberler falan ama oda çok az çok tşk ederim senin için yapabileceğim bir şey varsa söyle yapayım tekrar tekrar çok sağol
bi şey yapmana gerek yok....ayrıca adım rıza...rıza diye hitap et yeter
Forumum Açıldı!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Aralık 18, 2006, 16:28:24 ös »
tamam rıza abi