Ekim 07, 2024, 23:24:17 ös

Gönderen Konu: Cimbom'da Dev Harekat  (Okunma sayısı 1302 defa)

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Cimbom'da Dev Harekat
« : Haziran 25, 2011, 11:32:13 öö »

Başkan Ünal Aysal operasyon talimatı verdi; yöneticiler pazartesi gününden itibaren dört koldan Avrupa seferine çıkacak.

Transfer döneminin başlamasıyla birlikte tüm gözlerin üzerine çevrildiği Galatasaray son günlerdeki suskunluğunu müthiş bir harekatla bozacak ve yöneticiler pazartesi gününden itibaren Avrupa'nın çeşitli ülkelerine yıldız avına çıkacak. Atletico Madrid'in yıldızlarından Ujfalusi'ye imza attıran, Reyes ve Forlan'ı ise ikna edemeyen yönetimin en önemli duraklarından biri İspanya olacak.

Burada Forlan için son girişimlerini yapacak olan yöneticiler, listeye önceki akşamki yönetim toplantısında giren golcü Higuain'le ilgili de Real Madrid'in kapısını çalacak. Rotanın sonraki bölümünde ise İngiltere var. Yöneticiler Chelsea ile Drogba, Manchester City ile de Tevez için temaslarda bulunacak. Galatasaray'ın Avrupa kuşatmasının hedefleri arasında Benfica'lı Saviola da yer alıyor.

Daha önce Saviola için yapılan görüşmelerde Portekiz kulübünden olumlu yanıt alan yönetim, bu transferin kolaylıkla gerçekleşeceğini düşünüyor. Yöneticiler, golcü arayışlarının yanı sıra ön libero için de İtalya'ya uğrayacak. İnter'in Ganalı futbolcusu Muntari'ye karşılık 8 milyon euro'yu gözden çıkaran Cimbom, İtalyan ekibiyle yapacağı son görüşmede bu transferi bitirmeyi hedefliyor.

Kaynak : Fotomaç
21.10.2013

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Ynt: Cimbom'da Dev Harekat
« Yanıtla #1 : Haziran 25, 2011, 12:18:22 ös »
Realli oyuncu casillas mı :)
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 25, 2011, 12:52:28 ös »
21.10.2013

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 25, 2011, 13:41:30 ös »
O hayatta gelmez sıkma canını bana drogba gelse yeter oynamasa bile imza atsın 2 günlük filan ;)
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 25, 2011, 20:02:12 ös »
O hayatta gelmez sıkma canını bana drogba gelse yeter oynamasa bile imza atsın 2 günlük filan ;)
:D öyle olsun bakalım
21.10.2013