Temmuz 07, 2024, 01:33:25 öö

Gönderen Konu: menejer modda takım seçme ve sponsorluk seçme  (Okunma sayısı 3261 defa)

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
menejer modda takım seçme ve sponsorluk seçme
« : Aralık 17, 2006, 14:01:24 ös »
slm arkadaşlar ben hangi takımı seçtiysem seçeyim sponsor parası iyi olmuyor bu yüzden hep zarara giriyorum salary yüzünden oluyor bunlar salary hiç artarmı veya sponsor bana veridiği parasını arttırırmı eğer sorduğum soru olmuyorsa bana güçlü bir takım ve onun sponsprunu yazarmısınız ama zarara girmeyeceğim bir sponspr olsun ltf iyi günler cevabınız için şimdiden tşkler ???

Çevrimdışı burhan_altıntop

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: menejer modda takım seçme ve sponsorluk seçme
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2006, 16:38:47 ös »
slm arkadaşlar ben hangi takımı seçtiysem seçeyim sponsor parası iyi olmuyor bu yüzden hep zarara giriyorum salary yüzünden oluyor bunlar salary hiç artarmı veya sponsor bana veridiği parasını arttırırmı eğer sorduğum soru olmuyorsa bana güçlü bir takım ve onun sponsprunu yazarmısınız ama zarara girmeyeceğim bir sponspr olsun ltf iyi günler cevabınız için şimdiden tşkler ???
ilk sene pek fazla vermiyolar....ikinci senede sponsorunu seçerken eski sponsorunun sağında gülen yüz varsa parayı arttırdı ve senden memnun demektir..somurtan yüz varsa senden memnun değil ve parayı azaltmış demektir

Not:ilk sene pek fazla vermiyolar parayı...bu yüzden bu dediklerim ikinci senen için geçerli
Forumum Açıldı!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2006, 16:56:23 ös »
ilk sene pek fazla vermiyolar....ikinci senede sponsorunu seçerken eski sponsorunun sağında gülen yüz varsa parayı arttırdı ve senden memnun demektir..somurtan yüz varsa senden memnun değil ve parayı azaltmış demektir

Not:ilk sene pek fazla vermiyolar parayı...bu yüzden bu dediklerim ikinci senen için geçerli
çok sağol tşk ederim ne tarfata çıkıyor bu yüz tam olarak anlatırsan daha çok sevinirim ve nasıl memnun olurlar hep yenersek mi yoksa çok gollü galibiyetle yenersekmi

Çevrimdışı burhan_altıntop

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 18, 2006, 13:29:51 ös »

çok sağol tşk ederim ne tarfata çıkıyor bu yüz tam olarak anlatırsan daha çok sevinirim ve nasıl memnun olurlar hep yenersek mi yoksa çok gollü galibiyetle yenersekmi
derbilerin yada önemli maçların tamamını kazanman onları çok memnun ediyo...paranı boşa harcamaman,oyuncalarınla aranın iyi olması(herkese şans vermen)yönetimin en çok hoşuna giden davranışlar....bu davranışları gerçekleştirirsen yönetim senle ileriyi düşünüyo..
sponsorla aranı daima iyi tut...bütün bonuslarını kazan(şampiyonluk,avrupa kupası bonusu,yerli kupa bonusu vs.)bütün bonus paraları kazanırsan iyi reklam yaptıklarını düşünüyolar ve ikinci senende parayı artırıyolar...ok
Forumum Açıldı!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 18, 2006, 16:29:38 ös »
sağol rıza abi