Temmuz 03, 2024, 13:32:00 ös

Gönderen Konu: Menajer Mod nasıl zorlaştırılır?  (Okunma sayısı 3084 defa)

Çevrimdışı mersoy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Menajer Mod nasıl zorlaştırılır?
« : Mayıs 30, 2007, 19:15:53 ös »
Selam Arkadaşlar Fifa07 menajer modda kendim oynadığım zaman kaybettiğim maç yok otomatik oynattığımda ise zaman zaman 50-70 maç üst üste kazandığım oluyor. İki kez 15 yılı tamamlayıp oyunu bitirdim ve geriye dönüp birde baktımki neredeyse bütün kupaları almışım. Bütçem 800.000 euro kadar oluyor.(Bütün iyi Avrupa ligleri için geçerli bu söylediklerim) Artık oyundan zevk almamaya başladım. Menajer modda diğer modlar gibi worl class olayı yokmudur varda ben mi bulamadım? Bu oyunu daha zevkli hale getirmek için fikirleriniz nelerdir. Amacım ukalalık yapmak değil sadece fifa oynarken nasıl daha fazla zevk alabilirim. ???

Çevrimdışı Ahme_7

• Daimi Üye
  • yeni kişisel rekor üst üste 24 maç galibiyet!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Menajer Mod nasıl zorlaştırılır?
« Yanıtla #1 : Mayıs 30, 2007, 20:52:56 ös »
world class da oyna yada legendry de yada en güzeli bnm yaptıımı yap ingilitere 3.liginden bi takım al örnek :harewood mu ne öle bişidi adı bnde unutuom bazen :) we 1.lige çıkmaya çalış takımımda şu anda c.ronaldo we buffon war ve gayet zevkli umarım işe yarar
İmzmıgrmk içn ctrl+w

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 30, 2007, 20:59:22 ös »
Fifa 2007'de menejerlik modu 2006 ya göre daha tutarlı olmuş.Takımın parası eskisi gibi çok çabuk artmıyor.Seviyene uygun oyuncuları alabiliyorsun ayrıca yardımcıları da çok çabuk geliştiremiyorsun.Bu yüzden gelişmen daha zor oluyor.Ama sonunca fifa menejerlik oyunu olmadığı için bi kaç sezon sonra dediğin gibi sıkıcı olabiliyor.
Ama Ahmet'in dediği gibi İngiltere 3. liginde yarım yıldızlı takımlar var onları alıp world class ve 2 şer dakkadan oynarsan daha zorlu olur

Çevrimdışı mersoy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 31, 2007, 10:07:42 öö »
world class da oyna yada legendry de yada en güzeli bnm yaptıımı yap ingilitere 3.liginden bi takım al örnek :harewood mu ne öle bişidi adı bnde unutuom bazen :) we 1.lige çıkmaya çalış takımımda şu anda c.ronaldo we buffon war ve gayet zevkli umarım işe yarar

Önerin için sağol denicem mutlaka. Birde world class menajer moda girmeden önce yapılıldığında etkili oluyormu çünkü menajer modun içine girdikten sonra o bölüm gözükmüyor.

Çevrimdışı Ahme_7

• Daimi Üye
  • yeni kişisel rekor üst üste 24 maç galibiyet!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2007, 21:07:46 ös »
eet olur maç başı turnuva bonus larına olcaını tahmin ediorum
İmzmıgrmk içn ctrl+w

Çevrimdışı fifa manyagı

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2007, 20:24:19 ös »
tooprağım benim bildigim en basta oyuna girerken  options bolumöunden yapilio dene olr belki