Eylül 28, 2024, 22:23:04 ös

Gönderen Konu: Manager modun da transfer yapmak  (Okunma sayısı 15152 defa)

Çevrimdışı cem2007

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Manager modun da transfer yapmak
« : Ağustos 24, 2007, 10:59:11 öö »
Arkadaşlar ben manager modunda puanım 50.000 olmasına rağmen tansfer yapamıyorum.Yani yabancı futbol kulublerinden ve de Türkiye liginden istediğim herhangi bir kulubten nasıl transfer yapabilirim.Fifa 2005 de çok kolaydı teklif yapıyordun futbolcu isterse geliyordu Fifa 2007 nasıl yapabilirim anlatırsanız çok sevineceğim
İlginize şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Manager modun da transfer yapmak
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2007, 12:03:11 ös »
öncelikle transfer dönemi açıkmı ona bakacaksın. bakmak için: alt yazılarda skorlar, eşleşmeler gibi şeyler war onların başında transfer periodu yazıyo ise transfer dönemi açıktır. Ondan sonra manager modun ana mönüsünden tranfere gireceksin orada transfer marketi yazan yer gireceksin searca basıp tranfer etmek istedğin oyuncunun özelliklerine uygun şekilde donduracaksın eğer öyle bulamazsan boşluk tuşuna basıp transfer etmek istediğin oyuncun soyadının 5 harfini yazıp entere basacaksın sonra oyuncular çıkacak onlardan transfer etmek istediğin oyuncuyu seçip entere basacaksın sonra bir sayfa açılacak transfer fee bölümünü (bonservi ücretini) belirleyip alttaki bölüme geçeceksin bu bölümden (maç başına oyuncuya verilen ücret) istediğin miktarı şeyip (yön tuşları ile) alta geçeceksin bunu da belirleyip ( kaç yıllık sözleşme) entere basacaksın sorulan soruya yes diyip bekleyeceksin. Bir maç sonra yine transfere girip negataiation historly bölümüne girmelisin girnce tranfer etmek istediğin oyuncuları göreceksin eğer transfer etmişsen yanlarında kabul ettiğini gösteren bir simge  eğer transfer etmemişsen üsgün bir kafa resmi göreceksin.

iyi fifalar    ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: Kasım 02, 2007, 00:03:18 öö Gönderen: merrrt »

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2007, 12:08:40 ös »
ilk önce transfer sezonu açıkmı ona bak daha sonra açıksa tabi transfere gir transfer market var orda isteğin oyuncuyu bulamazsan oyuncuyu soyadla aramaya tıkla bulursan oyuncu transferi de sonra paranı ver kaç para vericeksen artır yada indir sonra ilerle de oyuncunun gelmesini bekle

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 24, 2007, 12:10:40 ös »
ilk önce transfer sezonu açıkmı ona bak daha sonra açıksa tabi transfere gir transfer market var orda isteğin oyuncuyu bulamazsan oyuncuyu soyadla aramaya tıkla bulursan oyuncu transferi de sonra paranı ver kaç para vericeksen artır yada indir sonra ilerle de oyuncunun gelmesini bekle 
darkhunters95 üzerinde   (ç)alıntıdır

Çevrimdışı FearCaT

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 29, 2007, 16:14:35 ös »
ben bunu kimbilir kaç kere yazmışımdır :D

Çevrimdışı ateşkes

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 10, 2007, 09:09:07 öö »
aynısı bendede oluyodu param 1.500.000$ olmasına rağmen transfer edeceğim adamı alıyorum rda paramı -365.010.000$ adamı transfer edemedim daha sonra para yamasını yaptım ve para aldıkça o para azaldı ve en sonunda bitti

Çevrimdışı okan_9135

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2007, 12:18:35 ös »
arkadaslar teklıfı yapıosunuz sonra beklemeye alıo oyuncu 1 maç yapıosunuz adam sonra kararını verio=) eger adam gelmedıyse teklıfı begenmemıs demektır transfer in orda negation falan var ısmını hatırlayamadım 2. sırada oldugunu bılıom ona tıklayıp ordan fıyat arttırabılıosunuz ve bı mac daha yapıp oyuncuyu beklıosunuz=)