Temmuz 02, 2024, 16:47:45 ös

Gönderen Konu: Resmi yama sorunuuu!!  (Okunma sayısı 5478 defa)

Çevrimdışı ronaldo9

• Profili Görüntüle
Ynt: Resmi yama sorunuuu!!
« Yanıtla #15 : Ekim 29, 2006, 16:35:25 ös »
Tam olarak ne yaptığımı bi daha yazıyorum. Ben oyunu 4 cd şeklinde cd satan vcd ciden aldım .oyunu yükledim. daha sonra bu sitedeki oyunun crack ini uyguladım. daha sonra illegal yama çıktığında oynun dvd imajının içindeki FIFA07.exe dosyasını "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\fifa07.exe" adresine yapıştırdım. (burda yanlış anlaşılma olmasın dvd içindeki crack dosyası değil dvd ye sağ tuş tıklayıp aç dediğinde karşınıza çıkan FIFA07.exe dosyasını kopyala/yapıştır yapacaksınız.). daha sonra yamayı uyguladım. ve sonrasında tekrar bu siteden aldığım crack dosyasını uyguladım. ve oyunu oynadım. program işe yaramıyo kısmına gelince ayrıntılı incelemedim ama işe yaradıuğını zannediyorum. Bide bu yama dosyası bildiğim kadarıyla ingilizce versiyonlar için. almanca ispanyolca vs... versiyonlar için ayrı yamalar var onları yüklemeniz gerekebilir. benim bildiğim şimdilik bu kadar.

kardşeim saolasın anlatım için...bende 4 cd şeklinde cd satan vcd ciden aldım oyunu...senin anlattıklarına göre olay oyunun crack ini siteden yüklemekde bitiyo...kendi cd nin içindeki crack dosyasını değilde...sitedeki crack dosyasını yüklersek olur yani... ;)onun yeri nerde peki bi indirip onu deneyim bakalım olacakmı...ben herşeyi yaptım illegal programıda kurdum normal...ondan sonra oyuna tıkladım crack istedi...ve mecburen crackini atmak zorunda kaldım ve oyuna girdim ama yine herşey aynıydı...demekki sitedeki crack dosyası farklı...yerini söylersen bide onu yükleyip deniyelim bi...
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2006, 16:42:55 ös Gönderen: ronaldo9 »

Çevrimdışı sami

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Resmi yama sorunuuu!!
« Yanıtla #16 : Ekim 29, 2006, 17:38:23 ös »
abi bu resmi yamada hiç başalmıyo lütfen yardım