Eylül 29, 2024, 00:29:46 öö

Gönderen Konu: Rüyalarını kaydet sonra seyret!!! Japon bilim adamları çıldırmış olmalı!!!  (Okunma sayısı 5991 defa)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Bence herkes gördüğü şeytani +18 rüyalarını kaydedip izleyip durcak xD

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bir de bunun ticari tarafı var.Hayalgücü yüksek olan iyi bir senaristtir.Gördüğü rüyayı satışa sunar.İyi bir de para kazanır.Parayı rüyasında görmek gibi..

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Bir de bunun ticari tarafı var.Hayalgücü yüksek olan iyi bir senaristtir.Gördüğü rüyayı satışa sunar.İyi bir de para kazanır.Parayı rüyasında görmek gibi..
Güzel xD

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Vizyona çıkmayan bi filmi görürsek 6 ay önceden korsan yaparız (ya da oyun).

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Vizyona çıkmayan bi filmi görürsek 6 ay önceden korsan yaparız (ya da oyun).
Mantıklı.Ama oyunu fragman tarzında yayınlayacağız herhalde?Ya da rüyanda oyunun kodlarını göreceksin?

Bir de rüyanızda aksakallı dedeyi gördüğünüzü düşünün.Size sayısal sonuçlarını veriyor.Uyanınca unutuyorsunuz numaraları.Görüntüleri izleyip güzelce yapıyorsunuz kuponunuzu.Amcanıza da bir kupon oynaması için veriyorsunuz ama bir rakamı değiştirerek.O da 5li tutturuyor.

Hatta bu aksakallı dedenin kanıtlanması için de fırsat olur.Görüntüleri karakola götürürsünüz.Ahanda aksakallı dede , hem bana da numaralı yanlış vermiş , davacıyım .Eşkalini rüya görüntülerinden tespit edip basın robot resmini.Tazminat davası da açıcam.Sayısalda 6lı tutturacağım miktar kadar!

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Mantıklı.Ama oyunu fragman tarzında yayınlayacağız herhalde?Ya da rüyanda oyunun kodlarını göreceksin?

Bir de rüyanızda aksakallı dedeyi gördüğünüzü düşünün.Size sayısal sonuçlarını veriyor.Uyanınca unutuyorsunuz numaraları.Görüntüleri izleyip güzelce yapıyorsunuz kuponunuzu.Amcanıza da bir kupon oynaması için veriyorsunuz ama bir rakamı değiştirerek.O da 5li tutturuyor.

Hatta bu aksakallı dedenin kanıtlanması için de fırsat olur.Görüntüleri karakola götürürsünüz.Ahanda aksakallı dede , hem bana da numaralı yanlış vermiş , davacıyım .Eşkalini rüya görüntülerinden tespit edip basın robot resmini.Tazminat davası da açıcam.Sayısalda 6lı tutturacağım miktar kadar!

:D
ak sakallı dede hapse girer sakalını kestirir ya da kara sakallı dede olur :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
herkes bi aksakallı dede tutturmuş gidiyo ben hiç görmedim kendisini acep aranızda gören var mı varsa nası gördünüz kendisini xD

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle

:D
ak sakallı dede hapse girer sakalını kestirir ya da kara sakallı dede olur :D

:D :D :D