Haziran 25, 2024, 09:49:54 öö

Gönderen Konu: Alex'e Jübile!  (Okunma sayısı 2114 defa)

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Alex'e Jübile!
« : Eylül 16, 2010, 11:04:52 öö »
Brezilyalı yıldızla bir  görüşme yapan Başkan Aziz Yıldırım'ın, “Sezon sonunda sana hakettiğin şekilde muhteşem bir jübile yapalım. Ardından kulüpte görev almanı istiyorum” dediği belirlendi.

6 sezon boyunca müthiş bir performans sergileyip, attığı ve attırdığı gollerle adını Fenerbahçe tarihine yazdırırken, “Sarı-Lacivertli ekibe gelen en iyi yabancı futbolcu” olarak gösterilen ancak teknik direktörlüğe Aykut Kocaman’ın gelişiyle birlikte gözden düşen Kaptan Alex’e jübile teklifi. Başkan Aziz Yıldırım’ın, sezon başından beri futboluyla değil, Aykut Kocaman’la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen, hiç alışık olmadığı şekilde bazı maçlarda 11’e alınmazken, bazılarında oyundan çıkarılan Brezilyalı yıldızla bu konuda bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Sürpriz teklife bir hayli şaşırdı
Başkan Yıldırım’ın, sezon bitiminde ülkesine dönüp, futbol yaşantısını orada sürdürmeyi planlayan Sambacı’ya, “Senin, mutlaka Fenerbahçe’de görev almanı istiyorum. Sezon sonunda sana muhteşem bir jübile yapalım, ardından göreve başla” dediği belirlendi. Futbol yaşamını ülkesinde sonlandırmak isteyen Alex’in, Başkan Aziz Yıldırım’ın bu teklifi karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadığı kaydedildi. Brezilyalı yıldızın, futbol yaşamını sonlandırdıktan sonra Fenerbahçe’de görev yapmaya sıcak baktığı belirtildi. Bu arada önceki gün sessiz sedasız 33 yaşına giren Alex’in, kendisine arkadaşları tarafından yapılmak istenen partiyi kabul etmediği öğrenildi.

Kaynak

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Alex'e Jübile!
« Yanıtla #1 : Eylül 16, 2010, 17:00:05 ös »
Fanatik ?  c_heesy c_heesy c_heesy

Kaynağın Fanatik olmasını geçtim Alex'in FB'den sonra Brezilya'ya dönmek istediğiyle ilgili bir açıklaması vardı heralde. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2010, 17:33:20 ös »
Evet Fanatik. Neden bu kadar tepki verdinki Fanatik'e?

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 16, 2010, 17:51:05 ös »
Evet Fanatik. Neden bu kadar tepki verdinki Fanatik'e?
Çünkü o fanatik :D

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 15, 2011, 16:46:55 ös »
alex jübile yapar fakat türkiyede kalmaz 6 senedir türkiyede artık türkiyede yapacağını yaptı.Ben olsam brezilyaya dönüp t.d lük yapardım.
21.10.2013

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 15, 2011, 17:02:47 ös »
Fanatik in haberleri genelde balon çıktığı için arkadaşlar biraz temkinli yaklaşmış bende pek inanmadım zaten alex koşan mücadele eden ekolden değil genelde topu ayağına bekliyor ve ofansif oynuyor yani 37 yaşına kadar oynayabilir brezilyada yuvaya geri dönen oyunculara verilen ücretler düşünülünce alex büyük ihtimal cruzero ya geri döner tabi fener sözleşme yenilemezse.

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 15, 2011, 17:09:10 ös »
Fanatik in haberleri genelde balon çıktığı için arkadaşlar biraz temkinli yaklaşmış bende pek inanmadım zaten alex koşan mücadele eden ekolden değil genelde topu ayağına bekliyor ve ofansif oynuyor yani 37 yaşına kadar oynayabilir brezilyada yuvaya geri dönen oyunculara verilen ücretler düşünülünce alex büyük ihtimal cruzero ya geri döner tabi fener sözleşme yenilemezse.
söylediklerin doğru alex daha uzun sene oynar fakat en sonunda brezilyaya döner.
21.10.2013

Çevrimdışı Boykanu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 15, 2011, 19:42:28 ös »
Bir sezon için mi bu Türk olma çabası? Bir sezon için mi bu sözleşme çalışmaları? Tamam Fanatik Fenerbahçe Ronaldinho almıştı, bu sene de dediğin gibi Messi sırada bekliyor.