Temmuz 02, 2024, 04:15:23 öö

Gönderen Konu: Birbirinden şık goller----World Class'ta GOL RESİTALİNE DEVAM....!!!  (Okunma sayısı 19136 defa)

Çevrimdışı leopar

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
cook saol gardas

Çevrimdışı LeonEmre

• Ölümüne Galatasaray,Ölümüne UltrAslan!!
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=v2SFsFGLRBg

bunlarda benim gollerim
Galatasaray fanatiklerine tavsiye ederim ;D ;D
|>|>|LeoEmre |<|<|

Çevrimdışı kero_gnc_scorpion

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
burndraon o hareketler güzel tebrik ederim  o video ları nasıl yapılıyor bide nasıl yootubeye koyuyon lütfen söyleyin pls

Çevrimdışı kero_gnc_scorpion

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
burndragon  videoları nasıl yaptın nasıl youtubeye koydun ???

Çevrimdışı civciv52

• Profili Görüntüle
ya baslangica isminizi falan ya<ıyosunuz ya hani 4. gol gol gosteriyo 5. gol falan filan nası yaptınız soyleyebilirmisiniz lütfen

Çevrimdışı wallace1905

• Profili Görüntüle
Görüntü yakalamak için fraps programını yükleyeceksin..video yapmak için en kolay windows movie maker kullan ben sony vegas 7.0 kullanıyorum....

dostum sdper goller ellerine saalık...benim bi sorum olcak frapsı yükledim video da aldım ama çok takıla takıla olmuş akıcı bi görüntü yakalamak için yapmam gerekn bişi mi var?

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
ya baslangica isminizi falan ya<ıyosunuz ya hani 4. gol gol gosteriyo 5. gol falan filan nası yaptınız soyleyebilirmisiniz lütfen

Dostum her gol ayrı klip onun için klip aralarına yazı katıyorum sonrada hepsini tek klip olarak birleştiriyorum.. ;) ;)

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Dostum her gol ayrı klip onun için klip aralarına yazı katıyorum sonrada hepsini tek klip olarak birleştiriyorum.. ;) ;)

Dostum fraps'a gir MOVIES bölümünden en sağdaki frame ayarını 15 fps yada 20 fps yap birde record sound işaretliyse onuda kapat sanırım sende 25 fps yada 30 fps ve record sound açık onlarda kasar makineyi....he birde yine frapsa gir FPS sekmesin de sağda disable yi işaretle çünkü onu kapatmassan ekranın bir köşesinde sarı rakamlar çıkar sürekli son olarakta GENERAL'e gir ve FRAPS WINDOW ALWAYS ON TOP SEKMESİNİ KALDIR oda klip yaparken ekranın üstünde fraps.com yazar reklam gibi oluyor iğrenç görünüyor onu kaldırmış olursun.... nice: nice: nice:

Çevrimdışı leopar

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
15 fps yi ben 99.99 yaptım nolur bişi olıumu

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
15 fps yi ben 99.99 yaptım nolur bişi olıumu

İlk önce fraps max. 60 fps destekler !! 25 fps yeterlidir çünkü geçek zamanlı görüntü saniyede 25 karedir filmlerde ve kamerelarda olduğu gibi fazlası oyunlarda işe yarar nekadar hız okadar takılma olmaz mantığı oyun için tabiii ama pc süper olmalı bilhassa ekran kartı çok iyi olamlı oyun=ekran kartıdır !!!  hem sen Ne olacak ki ; sadece saniyede 99.99 kare yakala demişsin okadarcık ee bilgisayarında 10ghz işlemci, ekran kartında henüz üretilmemiş olan 5gb ramli 3ghz işlemcili ve 10gb ramin de varsa değil 99.99 199.99 vız gelir... ;D ;D

Çevrimdışı leopar

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
benım pc su: lga 2.00 işlemci 256 fx 5500 geforce nvidia 512 mb ram gerisi standar

Çevrimdışı leopar

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
ben o seylerden anlamadım ama ne olduklarını 25 30 60 onların altında bosluk olna yee ole yazdım

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Birbirinden şık goller----World Class'ta GOL RESİTALİNE DEVAM....!!!
« Yanıtla #72 : Şubat 23, 2007, 16:51:06 ös »
evet arkadaşlar tekrar upload ettim Yeni goller 1. SAYFA , 7. REPLAY 'de
« Son Düzenleme: Şubat 23, 2007, 20:19:25 ös Gönderen: burndragon »

Çevrimdışı erdoser1

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : Şubat 23, 2007, 22:33:15 ös »
7 replay açılmadıkii

Çevrimdışı burndragon

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #74 : Şubat 23, 2007, 23:10:33 ös »
7 replay açılmadıkii

Şuan açık sitede tekrar işlendiği için biraz bekliyor...dediğim gibi şuan açık!!!!! :D  nice: nice: