Ekim 06, 2024, 05:39:34 öö

Gönderen Konu: Schuster: Hamit niye alındı anlamadım  (Okunma sayısı 966 defa)

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Schuster: Hamit niye alındı anlamadım
« : Haziran 21, 2011, 02:58:30 öö »
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Bernd Schuster, Real Madrid'in Türk transferlerini değerlendirdi. Nuri'ye övgüler yağdıran Schuster, Hamit için, "Niye alındı anlamadım" dedi.

Geride kalan sezonun ikinci yarısında alınan kötü sonuçlar sonrası Beşiktaş'taki görevinden istifa eden Bernd Schuster, eski takımı Real Madrid'in transferlerini değerlendirdi.
Schuster: Hamit niye alındı anlamadım

Beşiktaş'tan sonra henüz bir takımla anlaşmayan Alman teknik adam, İspanya'da Radyo Marca'ya konuştu. Schuster, son şampiyonluğu yaşattığı eski takımının transferlerini yorumlarken, yine kendine özgü üslubundan ödün vermedi.
Nuri Şahin için, "İşlenmesi gereken bir mücevher" ifadelerini kullanan Bernd Schuster, Hamit Altıntop transferini ise eleştirdi. Hamit'in Real Madrid'de oynayacak kapasitede olmadığını savunan Schuster, "Altıntop'un yaşı da ilerledi ve neden alındığını açıkçası anlamadım" diye konuştu.
Transferi gündemde olan Kun Aguero ile ilgili de konuşan deneyimli çalıştırıcı, "Ronaldo, Higuain ve Mesut'un olduğu takıma çabuk uyum sağlar. İspanya Ligi'ni de iyi biliyor. Bence mükemmel bir seçim olur" şeklinde görüş belirtti.

kaynak www.ntvspor.net

Sevgili shuster
Beşiktaş'a geldin ne yaptığını gördük
O adam boşuna mourinho olmadı birşey biliyor ki oldu
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Schuster: Hamit niye alındı anlamadım
« Yanıtla #1 : Haziran 21, 2011, 12:59:39 ös »
vallaha bende anlamadım hocam size katılıyorum :P