Eylül 28, 2024, 21:14:48 ös

Gönderen Konu: transfer nasıl yapılıyor?  (Okunma sayısı 2630 defa)

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
transfer nasıl yapılıyor?
« : Aralık 19, 2006, 17:21:46 ös »
ya ben şimdi barcelonayım bir türlü transfer nasıl yapılıyor anlamıyorum bana transferin nasıl yapıldığını söylermisiniz cevaplarınız için şimdiden tşk ederim

Çevrimdışı salihdinho

• GALATA-SARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: transfer nasıl yapılıyor?
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2006, 17:26:54 ös »
yaaa kardeş ayıp etmek olmasın ama sen neyi bilyon acaba transfer yapmakta ne varki ???senin yama ney acaba türkce mi?
[BH] BOYS OF HELL!!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2006, 17:43:09 ös »
yaaa kardeş ayıp etmek olmasın ama sen neyi bilyon acaba transfer yapmakta ne varki ???senin yama ney acaba türkce mi?
türkçe yaa yeni olduğum için kimsedende bilgi almadım bu yüzden ben nasıl yapıldığını bilmiyom söylesen sevinirim bu konular ne için soru sormak için bu yüzden açtım cevap verirsen sevinirim ceavbın için şimdiden tşkler
« Son Düzenleme: Aralık 19, 2006, 17:45:23 ös Gönderen: birahimler_ »

Çevrimdışı salihdinho

• GALATA-SARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 19, 2006, 18:55:50 ös »
heee türkçese güsel anlatıyım o zaman hani sıradakı maç ofis yönetimi olan yerde transfer merkezi var ona giriyosun
sonra o yerde altta ara var ona tıklıyosun sora cıkan yerde hangi ligde ve hangi takımdan alcağını seçiyosun sonra en allta durum var onu farketmez yapıp entere tıkla.sonra kaç yıllık istiyosan onu seç belli bi miktar para ve mac basına ne kadar vermek istiyosan onu sec sonra teklifi yolla bu kadar kabul ederse teklifini gelir yoksa gelmez ona göre ver parayı
[BH] BOYS OF HELL!!!

Çevrimdışı birahimler_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 19, 2006, 19:37:48 ös »
heee türkçese güsel anlatıyım o zaman hani sıradakı maç ofis yönetimi olan yerde transfer merkezi var ona giriyosun
sonra o yerde altta ara var ona tıklıyosun sora cıkan yerde hangi ligde ve hangi takımdan alcağını seçiyosun sonra en allta durum var onu farketmez yapıp entere tıkla.sonra kaç yıllık istiyosan onu seç belli bi miktar para ve mac basına ne kadar vermek istiyosan onu sec sonra teklifi yolla bu kadar kabul ederse teklifini gelir yoksa gelmez ona göre ver parayı
sağol

Çevrimdışı salihdinho

• GALATA-SARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 20, 2006, 13:14:44 ös »
ne demek her zaman istediğini sorabilirsin
[BH] BOYS OF HELL!!!

Çevrimdışı ronaldenyo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 18, 2007, 22:39:31 ös »
team manamgent e giriyosun  clup trasfers diyosun takım seçip oyuncuyu belirliyorsun sonra hangi takıma gönderceğini sçiyorsun