Eylül 29, 2024, 02:20:28 öö

Gönderen Konu: Demonun Yorumu  (Okunma sayısı 39725 defa)

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Demonun Yorumu
« Yanıtla #45 : Eylül 03, 2007, 12:18:35 ös »
Harika ozellik işte.Daha fifadan ne istiyorlar anlamiyorum..Ayrıca bitbit senin pc in kotudur fifayı kotuluyene kadar..Bendede hiç takılmadı.Bır suru yeni ozellik var..Fifa bu sene buyuk gelişmeler kaydetti.Bunu kimse inkihar edemez!!!Siz fifadan oynanabirlikte yenilenmesini bekliyosunuz.Bide pes ve winng elevena bakın.Hepsinin her serisi aynı.Hele winnig eleven herşeyiyle aynı.Grafik geliştiriyorlar.

Çevrimdışı wotasx

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : Eylül 03, 2007, 12:22:40 ös »
şook fifa 08 de bir güzel özellik daha eto ile ilerliyordum faul oldu ama hakem avantaja buraktı şutumu şektim kaleci kornere çeldi haken eto ya faul yaptığı için ferdinanda sarı kart verdi :D :D :D ;D ;D ;D

yaa düdükten sonra topa vurunca sarı kart veriyo vay anasına bee mükemmel çok hoşlandım fifa 08'den bu sene pes(kesme işaretiyle ayırmaya gerek yok bu gereksiz oyunu)in ....... :D

Çevrimdışı mertcel

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : Eylül 03, 2007, 12:41:11 ös »
şook fifa 08 de bir güzel özellik daha eto ile ilerliyordum faul oldu ama hakem avantaja buraktı şutumu şektim kaleci kornere çeldi haken eto ya faul yaptığı için ferdinanda sarı kart verdi :D :D :D ;D ;D ;D

bu zaten vardı bende birkaç kez olmuştu fifa 07 de

demonun yorumuna gelince grafik olarak çok az bir ilerleme gördüm onun dışında oyun hızı çok güzel çok gerçekçi,atak yapmak zor ayrıca ofsayt taki adamı göstermesi benimde hoşuma gitti be a pro yu kısıtlı olarak bile görsek bence güzel olurdu ayrıca hala fifa beklenenleri yerine getirmedi umarım full ü be a pro dışında beklentilerimizin kalanınıda karşılar

!!!ReSpEcT!!!
20karakter çok az :(

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #48 : Eylül 03, 2007, 12:50:57 ös »
Bende hiç olmadi fifa 2007 de.Ama yinede iyi bir ozellik.Ama ofsaty dudugunden sonra topa vurduğum için sarı kart verdi.Bu eminim ki fifa 2007 de yoktu çunku ben hep ofsaytten sonra  topa vurrum.

Çevrimdışı mertcel

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #49 : Eylül 03, 2007, 13:39:30 ös »
ofsayt değil zaten adam faul yaptı sonra ataktaydım avantaja bıraktı auta gitti top yanılmıyosam sonra faul yapana sarı kart gösterdi bunu pes te görmüştüm yanılmıyosam ama pes in o kadar berbat grafikleri ve saçmalıkları var ki onu ps dışında hiçbi şekilde oynamıyorum :D
20karakter çok az :(

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #50 : Eylül 03, 2007, 14:00:39 ös »
Tmm işte o senin dediğin peste.Bunu fifa bu sene geliştirdi.Peste olan bi ozelliği geliştirip ustune bi benzer ozellik daha koymuş oldu.Çünkü benim dediğim ozelliğe ben peste rastlayamadim :)

Çevrimdışı alper212

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : Eylül 03, 2007, 20:01:18 ös »
arkadaslar sanki 2008 de bi pese benzeme seziyorum grafiklerde fln maça baslarken winter da kar yağıo sanki aynı pesteki kar bide ben ilk oynarken  kontroller tamamen pese göreydi yani s yerine q a yerine d d yerine de a ydı.sizde oldumu böle bişi

Çevrimdışı emrekarakan

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #52 : Eylül 03, 2007, 22:30:56 ös »
arkadaslar sanki 2008 de bi pese benzeme seziyorum grafiklerde fln maça baslarken winter da kar yağıo sanki aynı pesteki kar bide ben ilk oynarken  kontroller tamamen pese göreydi yani s yerine q a yerine d d yerine de a ydı.sizde oldumu böle bişi
doğru söylüyorsun adamım çok benziyor

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #53 : Eylül 03, 2007, 23:15:02 ös »
Benim merak ettiğim niçin boyle bişi yaptilar ???

Çevrimdışı ekrem_78

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : Eylül 04, 2007, 08:08:58 öö »
bence 2007'den %40-50 farklı bir oyun olduğunuda hissetiriyor ayrıca

Çevrimdışı alper212

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : Eylül 04, 2007, 08:46:17 öö »
ya 07 grafşk olarak pese göre cok gerceqciydi şimdi 08 de bu gerceqcilik yitirilmiş biras

Çevrimdışı solebize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #56 : Eylül 04, 2007, 11:52:58 öö »
arkadaşlar bu demo olduğu için fifa 07 ye benzetiyorsunuz ful oyununu görün bide bence harika olacak ve en güzeli gol atmak artık çooooook zor

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : Eylül 04, 2007, 12:11:37 ös »
Fifa 08 için bazı arkadaşlar da fifa 2007 nin aynısı dedi ama ben demoyu oynadım gerçekten beğendim.Bir çok şey aynı olmasına rağmen grafiklerde gelişme var.Kaleciler eskisi gibi aptal değil ve demo semi pro olmasına rağmen bayağı zevkli maçlar oluyor.

Paslaşma top kontrolü gibi özellikler çok iyi.Bir de oyun çok akıcı.10 dakka fifa 2008 oynadıkdan sonra bi maç yaptım fifa 2007 de bayağı yavaş geldi bana 2007.

Top rakipteyken adam değiştirme tuşunu Q yapmışlar ona sinir oldum biraz :).Alışmamız zaman alacak bu olaya.Onun dışında gayet hoş olmuş bence.

Artık fifada da bazı şeyler yerine oturdu eskisi gibi çok köklü değişiklikler beklememek lazım.Artık başka şeylere yöneldiler.Be a pro filan gibi özellikleri geliştiriyorlar.Oynanabilirlikde bence bundan sonra da çok büyük değişiklik yapacaklarını sanmıyorum

Şu Q tuşunun pesten çalmışlar :) Hırsız FIFA :D

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #58 : Eylül 04, 2007, 12:26:17 ös »
En azından hırsız fıfanın oyuncularinin kapı gibi lisansi var.Oyunculari oyle kafadan atma diil koçum.

Çevrimdışı safak100

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #59 : Eylül 04, 2007, 12:29:02 ös »
En azından hırsız fıfanın oyuncularinin kapı gibi lisansi var.Oyunculari oyle kafadan atma diil koçum.

aynen