Eylül 29, 2024, 19:28:21 ös

Gönderen Konu: Okul Anılarımız  (Okunma sayısı 7649 defa)

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Okul Anılarımız
« : Ocak 17, 2008, 17:36:38 ös »
Hadi arkadaşlar en komik okul anılarımızı anlatalım.yada şöley söliyim:En manyağ okul anılarımızı anlatalım.Hepmizin en azından bir kez bi manyaklığı olmuştur saklamayın.Benim çok fırsat buldukça yazıcam.

1-Hoca sınıfta(matematik) Tahtaya bişeyler yazıyo.Biz o tahtaya yazı yazarken sınıfta kağıt savaşı yapıyoruz bi kaç arkadaşlar.Hoca çakmadı  :D ;D (6. sınıf)

2-Bütün sınıf tebeşir savaşı yapıyoduk.Savaşa başladığımızın 2. günü müdür yardımcısı(aynı zamanda fen hocamız) sınıfa birden girdi herkes ayakta.Birazcık Ağzımızı ...   Aradan bikaç gün geçti.Biz yine başladık.bu sefer başka öğretmenler çaktı.Çükü sınıfta hiç tebeşir kalmıyodu.yaklaşık 2 hafta geçti(arada bayram falan).Biz yine başladık.Bu kez her tenefüs başkan tebeşir almaya gidiyo.Çakmaz artık diyoduk.Son tenefüs müdür yardımcısı kapıdan içeri girmez mi?İki saat konuştu(şey yani bağardı.)Allahtan beni görmemişti.Bazı arkadaşları tahtaya çıkardı onlara bağarmaya başladı.sağolsunlar ispiyonlamadılar.Yırttık. 8)    (7. sınıf) (1 hafta önce yani)

3-Yine bugünlerde olan bi olay.Biz 7. sınıfız.yanımızdaki sınıf 5.İki sınıf arasında tebeşir ve kağıt savaşı yapıyoruz.Ve hala devam etmekte bu savaş. ;D

4-Okulda STS var.O sabah Bandırma'ya kar yağmıştı.Arabaların üstü karlıydı.Yollarda az da olsa vardı.Biz de STS öncesi moral bulmak için  yoldan geçen arabaların üzerine kar topu attık.Bi 5-6 kez camdan vurduk arabalrı.Bi kaç kez de adamalr durup arabadan indi.Bize küfür etti. 
Sınıvdan sonraki gün de okulun arka bahçesinde yaklaşık 100 kişi kartopu savaşı yapıyodu.Biz yaklaşık 10 kişi toplanıp yine arabalara kartopu atmaya başladık.Okul dışından da kar topluyoduk.O sırada müdür yardımcısı geldi.Bizim arabalara kartopu attığımızı görmedi ama okulun dışında olduğumuz için kızdı.100 kişi göz açıp kapayana kadal dağamıştık.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Okul Anılarımız
« Yanıtla #1 : Ocak 17, 2008, 23:18:35 ös »
bizde kartopu savaşı yapıyoduk o zamanlar kızlar oynuycaz dedi başta mırın kırın yaptık ama oynadılar
(maalesef)biz iki kişi bir kafa kadar kartopu yaptık bir tane koşan kız gördüm kafa kadar kartopunu bi fırlattım müdürün suratının ortaya sonra nay nanananay 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 18, 2008, 16:34:43 ös »
daha durun bunlar bişi değil biraz daha büyüyün daha ne anılarınız olur

ben şimdi anlatmaya kalksam  gülmekten kendinize  gelemezsiniz  o yüzden anlatmıyorum
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2008, 16:36:38 ös Gönderen: barguti »

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2008, 17:06:04 ös »
daha durun bunlar bişi değil biraz daha büyüyün daha ne anılarınız olur

ben şimdi anlatmaya kalksam  gülmekten kendinize  gelemezsiniz  o yüzden anlatmıyorum
anlat ne çıkar ya da hiç anın yoq hem bnm küçük olduğu mu nrdn biliyon ???
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2008, 21:50:10 ös Gönderen: jesterone »

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 19, 2008, 22:21:40 ös »
anlat ne çıkar ya da hiç anın yoq hem bnm küçük olduğu mu nrdn biliyon ???

genel konuştum  ya  sen küçük ben küçük ne farkeder

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 19, 2008, 22:22:26 ös »
genel konuştum  ya  sen küçük ben küçük ne farkeder
ewt o da war

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2008, 22:26:20 ös »
Allah bizim belamızı verecek dedik dedik dedik , verdi...

şimdi bir çoğumuz ayrı bölümlerdeyiz ... ama koskoca 2 sene vardı  ortak bir çok anımızın olduğu ...

acayip bir sınıfta okudum hazırlık ve 9. sınıfı , sınıftaki 30 kişiden yarısı çok çalışkan yarısı çok yaramazdı...

sınıfın  erkekleri olarak en belirgin özelliğimiz  matematik derslerinden nefret etmemiz ve yazılıda kopya çeksek bile 45 alamayışımızdı...

ve o matematik dersleri ....

bizim  ERİK  [ kod adı :D ]  sıraları toplar etrafına yarım daire çizer ve başlardık heyecanla beklemeye ...

ZARLARI ELİNE ALAN  BAŞLARDI DUA ETMEYE ... sonra bileğimizi  öper  ve  HADİ  OĞLUM  KEMİK  derdik  :D :D :D

ve bu oyun bizim favori matematik dersimizdi

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2008, 22:31:15 ös »
bizim  bi sınıf başkanlığı seçimimiz  var  ki dillere destan ....

bu başkanlık seçimi yüzünden disiplin kuruluna gittik hatta :D

ortada 1 sandık , 2 başkan adayı ve  30 seçmen ....

ve sandıktan açılan sonuç : 30 oy'a karşı  0  oy   :D  :D  :D

işte bu bile bizim anılarımızın ne denli manyak olduğunun göstergesi idi.

[ ha bu arada öğretmenler arasında benim takma adım : polat alemdar ] :D

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ocak 22, 2008, 22:40:20 ös »
benim anım değil ama bi arkadaşımın anısı ( :D )  onun okulunda bir nisan şakası diye kapıya elektrik devresi bağlamışlar hocaya ufak dozda akım geçmiş :D :D :D :D :D

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Temmuz 18, 2008, 05:27:38 öö »
bizim  bi sınıf başkanlığı seçimimiz  var  ki dillere destan ....

bu başkanlık seçimi yüzünden disiplin kuruluna gittik hatta :D

ortada 1 sandık , 2 başkan adayı ve  30 seçmen ....

ve sandıktan açılan sonuç : 30 oy'a karşı  0  oy   :D  :D  :D

işte bu bile bizim anılarımızın ne denli manyak olduğunun göstergesi idi.

[ ha bu arada öğretmenler arasında benim takma adım : polat alemdar ] :D
30 kişi de boş oy atmış.Vay be ;D

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Temmuz 18, 2008, 06:05:04 öö »
Benimde abimler  ona benzer bi başkanlık seçimi yapmışlar süper ;D Adamlar önce gelmeyenlerin adını kağıda yazıyolar hoca söylüyo mesela"Hasan başkan oldu ;D" "Hocam Hasan bugün okula gelmediki ;D".Sonra bi tane daha yapıyolar adlarını farklı yazıyolar"Hüseyin başkan oldu ;D" "Hocam Hüseyin kim ;D".Bu sefer hoca bu son dio ;D bi tane daha yapıyolar soyadlarını farklı yazıyolar ;D mesela "Hasan Top ;D başkan oldun ;D"sınıf ;D"Zhahaha ;D hocam o kim ;D".Tam bi ders boyunca son başkanlık seçimini yapmışlar. ;D

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Temmuz 18, 2008, 06:08:48 öö »
Biz 2.sınıfta yapmıştık.Sınıfta hep top oynardık hocalar kızardı.Kim istemezki sınıfta top oynamayı :D Böyle bi gün sınıfta top oynarken birbirimize pas filan atıyoz.Kızlar geliyo :D Biz de oynayalımmı die :D Bizde tamam dioz voleybol  oynuyoz.Bizim sınıfta bi tane Ali die çocuk vardı.Top yere düştü bi tekma koydu florasan aşağıda ;D
Hoca geldi ne oluyo die kimsede tık yokkk ;D

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Temmuz 18, 2008, 06:12:42 öö »
Biz sınıfta arkadaşlarla "Balina" die bi oyun oynardık :D Çok süper bişeydir tavsiye ederim :D Böyle arkadaşlarla el ele tutuşerduk birbirimize yaklaşırdık.Birisi gerilir ellerimizin üstüne atlardı bizde onu ba-li-na ;D diyip havaya atardık ;D Tabi bazen şaka yapardık havaya attığımız zaman geriye tutmazdık ;D Sınıfta oynadık bu oyunu öğretmen dolabının camını kırdık.Çocuğu havaya atarken bacağı dolabın camına geldi cam aşağı indi ;D O gün tam bir sırf komediydi, ;D

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Temmuz 18, 2008, 06:16:33 öö »
Biz yine 2. yada 3. sınıfta ormana piknik yapmaya gittik.Yedik içtik gezmeye çıkacaz hocalarla filan.Biz 4-5 kişi okul grubundan ayrıldık :D ormanın içine daldık.Tam süper bi maceraydı.Dikenlerin arasında filan gezerken bi tane küçük bi çukur varmış yerde ark. onun içine düşmüştü ;D Allahtan derin değildi çıkarttık. ;D Biraz daha ileri gitti bizim hocaların önüne çıktık oda şans olsa gerek ;D Siz nerden geliyosunuz filan ama pot kırmadık tabe ;D Hocam ormandan ses geliyodu ona bakmaya gittik dedik ;D

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Temmuz 18, 2008, 09:23:10 öö »
Süpermiş Okan ;D :D .Biz de bir kere florasanı indirmiştik.Ama bizim sınıf le değilki :( Herkes istiyoncu.Hemen sölediler düşüreni :( >:(