Temmuz 07, 2024, 14:52:21 ös

Gönderen Konu: sizce neden tsl yi yaptılar  (Okunma sayısı 6993 defa)

Çevrimdışı GLADİATOR_FURKAN

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
sizce neden tsl yi yaptılar
« : Ağustos 16, 2006, 16:53:30 ös »
ewet ortada fol yok yumurta yokgeçen sene yada ondan önceki sene hiçbi türk takımının avrupada başarısıda yok durduk yere niye

anilion

• Ziyaretçi
Ynt: sizce neden tsl yi yaptılar
« Yanıtla #1 : Ağustos 16, 2006, 16:56:25 ös »
chine midir japon mıdır ne fifa da çekik gözlü adamların ligi var dı artık gelsin yani süper lig

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 16, 2006, 18:07:07 ös »
BENCE BİZİM LİGDE İLERLEME WAR DA ONDAN

Çevrimdışı system

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 16, 2006, 20:02:31 ös »
kardeş aslında tsl yi fifa 2004 de yapıcaklardı ama turkiyede büyümeye başlayan korsan cd ceteleri olunca ea bundan para kazanamayacagını anladı ve tsl yapmadı sadece rest of world e gs yi koydu fifa 06 da fener de geldi fifa 07 de de artrık yapalım demişler herhaldee

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 17, 2006, 16:46:39 ös »
kardeş aslında tsl yi fifa 2004 de yapıcaklardı ama turkiyede büyümeye başlayan korsan cd ceteleri olunca ea bundan para kazanamayacagını anladı ve tsl yapmadı sadece rest of world e gs yi koydu fifa 06 da fener de geldi fifa 07 de de artrık yapalım demişler herhaldee
ama 2203 de de wardı

Çevrimdışı system

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 17, 2006, 19:01:43 ös »
demek isdtediğim 2004 den beri yapmadıkları

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2006, 19:50:00 ös »
ok ;)

Çevrimdışı michæl_owen_n

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 17, 2006, 20:48:32 ös »
ülkemiz artık düny takımları arasına girmiş bulunmakta bunuda fifa 2007 görmüş ulunmaktaız

Çevrimdışı kerem_11

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 18, 2006, 00:00:50 öö »
bence geç bile kalındı bu işe.avusturya belçika norveç ve dier mls vb liglerinden eksimiz yok fazlamız var....bence yıllar önce alınmadıysak bunun tek sebebi ülkemizdeki korsan yayın gücüdür.

Çevrimdışı emre_tekeli

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ağustos 18, 2006, 08:34:46 öö »
bence bunun nedeni ea sportsun satışlarını artırmak istemesi, e oyunculara daha iyi olanaklar sağlaması....

küçük bi ihtimal türkiyeden para kazanacağını düşünmüştür... e zate o olmasada türkler dışında tslyi isteyen gir çok insan vardı... Anlketlerde falan...
Oyunda daha çok lig olursa menejerlik daha zevkli olur... Bu nedenle tsl yide koymuşllardır...
bence tabe ;D

Çevrimdışı LE_10

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 19, 2006, 09:27:39 öö »
Türkiye'de korsana karşı etkin bir mücadele  ;) başladı  o yüzden...
We love you HAGI

gallasagit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ağustos 19, 2006, 09:30:50 öö »
bence bunun nedeni ea sportsun satışlarını artırmak istemesi, e oyunculara daha iyi olanaklar sağlaması....

küçük bi ihtimal türkiyeden para kazanacağını düşünmüştür... e zate o olmasada türkler dışında tslyi isteyen gir çok insan vardı... Anlketlerde falan...
Oyunda daha çok lig olursa menejerlik daha zevkli olur... Bu nedenle tsl yide koymuşllardır...
bence tabe ;D

abi ne alaka al işte inanın bu sitede orjinal cdye para veren yokk nerden etkili bi mücadele başladı kendimizden örnek versek daha ii olur hala korsanlar dolaşıyor piyasada ve bizde alıyoz hiç ölee deel adamlaın canı sıkıldı dedilerki bi yenilik bulalım bakılar (gs bjk) fb avrupada i oynuyor gelin bunların ligine bi el atalım ve biside kodular  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı efsane_12

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ağustos 19, 2006, 09:40:22 öö »
abi korsana karşı etkin bi mücadele başladı diyosunuzda aranızda sürekli orjinal cd kullanan varmı
kimin buna gücü yeter ben şahsen korsan cd alıyorum çünkü ucuz napim kardeş kim kaanıyo kim kaybediyo
önemli olan benden çıkan para...
[color=Ye

gallasagit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ağustos 19, 2006, 10:08:10 öö »
abi korsana karşı etkin bi mücadele başladı diyosunuzda aranızda sürekli orjinal cd kullanan varmı
kimin buna gücü yeter ben şahsen korsan cd alıyorum çünkü ucuz napim kardeş kim kaanıyo kim kaybediyo

Tamam krdş bende korsan alıyom benim iletmek istediğim şu ya orjinalin fiyatı düşsün yada düşsün yoksa korsan sorunu ükemizde dvm eder ve belkide çoğu prodan mahrum kalabiliriz

Çevrimdışı emre_tekeli

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ağustos 19, 2006, 11:04:04 öö »
nan internetim sınırsız olsa ben o korsana da oara vermicem indirp kendim satcam ama bi dene indiriom kotam doluyo
;D