Temmuz 03, 2024, 09:39:38 öö

Gönderen Konu: FIFA SEVDALILARI...  (Okunma sayısı 2477 defa)

Çevrimdışı ultraslankayseri

• YOU'LL NEVER WALK ALONE
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
FIFA SEVDALILARI...
« : Eylül 07, 2006, 12:15:27 ös »
ARKADAŞLAR HAKLI OLARAK BU KADAR KIZIP BAĞIRIYORUZ EA e , FAKAT BURDA GÖZDEN KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR NOKTA VAR: ACABA BU OYUNDAN BAŞKA NEYİ BU KADAR HEYECAN VE AKSİYONLA BEKLİYORUZ?

BU DA BU SİTEDEKİ HERKESİN GERÇEKTEN BİRER FIFA AŞIĞI OLDUĞUNUN AÇIK BİR DELİLİ DEĞİL Mİ???

( BU MERETİ BEKLEMESİ BİLE BİR AYRI GÜZEL, HİÇ BU NOKTADAN BAKTINIZ MI??)

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: FIFA SEVDALILARI...
« Yanıtla #1 : Eylül 07, 2006, 12:19:56 ös »
ufff bulaflarla teselli buluyoz  zaten hep...   bananeee yaaaw ben demoyu istiyom fiiiiifa fiiiifa fiiifa fiiiifaaa buraayaaa klawye havaayaaah!!! ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı emre_tekeli

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2006, 09:55:05 öö »
ARKADAŞLAR HAKLI OLARAK BU KADAR KIZIP BAĞIRIYORUZ EA e , FAKAT BURDA GÖZDEN KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR NOKTA VAR: ACABA BU OYUNDAN BAŞKA NEYİ BU KADAR HEYECAN VE AKSİYONLA BEKLİYORUZ?

BU DA BU SİTEDEKİ HERKESİN GERÇEKTEN BİRER FIFA AŞIĞI OLDUĞUNUN AÇIK BİR DELİLİ DEĞİL Mİ???

( BU MERETİ BEKLEMESİ BİLE BİR AYRI GÜZEL, HİÇ BU NOKTADAN BAKTINIZ MI??)

ben gene beklediğimi alamıyacağımdan pek heyecanlı değilim bu yüzden yawas yawas fifadan sogumaya basladim tabi fifadan soyunca futbol oyunlarından da souyosun zananla su 07 cıksada bi oynasak artık yaff :P :P :P

Çevrimdışı emrecan_xxx

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 11, 2006, 13:58:41 ös »
ewet heycanım git gide düşüyor benim ekran kartı mx uyumlu değil demosu 500 mb ise oyun ne kadardır tahmin edin artık bilgisayarım fifaya yetmiyor boyumuzu aştı. :-\

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 11, 2006, 14:38:24 ös »
WALLA BEN BU AY CIKARSA SEWİNİRİM YETER YAW BEKLE BEKLE AAAAAAAAA