Ekim 07, 2024, 02:35:29 öö

Gönderen Konu: Türkiye-Hırvatistan  (Okunma sayısı 5055 defa)

Çevrimdışı R.carlos

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye-Hırvatistan
« : Haziran 17, 2008, 13:09:39 ös »
20 Haziran Cuma günü oynanacak maçta takımımız yarı finale çıkabilecek mi?Yorumlarınızı alalım...

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Türkiye-Hırvatistan
« Yanıtla #1 : Haziran 17, 2008, 13:59:54 ös »
Valla şu Çek maçından sonra ümitlerimize çok büyük güvenim geldi ;)

Çevrimdışı linc10ln

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 17, 2008, 17:44:21 ös »
ya inş çıkarız ama imkansız hırvatistan gibi bi takımı yenmek adamla almanyayı yendiler

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 17, 2008, 18:58:36 ös »
ya inş çıkarız ama imkansız hırvatistan gibi bi takımı yenmek adamla almanyayı yendiler
İmkansız diye birşey yoktur.İmkansızlığı yaratan insanlardır.
Ama bence çıkamayacağız.Aslında ben Türkiye A Milli Takımı'na hiçbir zaman tam olarak güvenemedim.Çok istikrarsız sonuçlar alabiliyoruz.
Yine de tam görüşüm: "Millilerin Çek maçından sonra koltukları kabaracak.Dünyayı ben yarattım havasına girecekler.Bu ilk başta çok kötü etki yaratacak.Ne oluyor demeden ilk gol.Peşinden yine ikinci gol kalemize gelecek.Ancak ayılacağız.Devamında maç 2-1 Hırvatların olur diye düşünüyorum. Ama belki de Çek maçındaki performansı gösteririz de 3-2 olur :)

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 18, 2008, 05:02:47 öö »
İmkansız diye birşey yoktur.İmkansızlığı yaratan insanlardır.
Ama bence çıkamayacağız.Aslında ben Türkiye A Milli Takımı'na hiçbir zaman tam olarak güvenemedim.Çok istikrarsız sonuçlar alabiliyoruz.
Yine de tam görüşüm: "Millilerin Çek maçından sonra koltukları kabaracak.Dünyayı ben yarattım havasına girecekler.Bu ilk başta çok kötü etki yaratacak.Ne oluyor demeden ilk gol.Peşinden yine ikinci gol kalemize gelecek.Ancak ayılacağız.Devamında maç 2-1 Hırvatların olur diye düşünüyorum. Ama belki de Çek maçındaki performansı gösteririz de 3-2 olur :)
Katılıyorum Berk ;) Ama şunu bilinki bize Almanya çıksaydı şansımız daha büyük olurdu ;)

Çevrimdışı karizmax

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 18, 2008, 17:10:55 ös »
Katılıyorum Berk ;) Ama şunu bilinki bize Almanya çıksaydı şansımız daha büyük olurdu ;)
Çek Cumhuriyeti Havaya Girmese Bence Yine Elenmezdik :D

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 18, 2008, 19:18:26 ös »
Çek Cumhuriyeti Havaya Girmese Bence Yine Elenmezdik :D
Sonuçta maç 90 dk. Oyunu bırakırsan böyle adamı ezip geçerler ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 19, 2008, 06:06:39 öö »
Sonuçta maç 90 dk. Oyunu bırakırsan böyle adamı ezip geçerler ;)
ßiz en az Yarı FinaL.
Çünkü turnuvada ßizden ßaşka  maç çeviren üLke yok. ;)
Son 4 dk.da 2,son 15 dk.da 3 goL vaLLaha çıLgın Türk'Ler diye ßuna denir herhaLde...!

Çevrimdışı aLtuηbas!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 19, 2008, 10:24:54 öö »
Bence biz buralarıda hak etmiyoruz.Neden derseniz.Kalite yok sistem yok.Herkes son dakkalarda kahmramanlık havasına giriyor ve kaleciler kovalık yapıyor.Hırvatlar biz sahda varlığımızı hissetmeden 3-0 öne geçerler.Ama yendik havasına girerlerse başka... taş çatlasa 3-2 yeniliriz.
]

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Haziran 19, 2008, 11:24:36 öö »
Bence biz buralarıda hak etmiyoruz.Neden derseniz.Kalite yok sistem yok.Herkes son dakkalarda kahmramanlık havasına giriyor ve kaleciler kovalık yapıyor.Hırvatlar biz sahda varlığımızı hissetmeden 3-0 öne geçerler.Ama yendik havasına girerlerse başka... taş çatlasa 3-2 yeniliriz.
2002'yi örnek veriyorum.
00:09'da goL attık,o zaman ki Dünya rekoru. ;)
Yani hep sonLarda goL atmıyoruz.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 19, 2008, 12:41:52 ös »
2002'yi örnek veriyorum.
00:09'da goL attık,o zaman ki Dünya rekoru. ;)
Yani hep sonLarda goL atmıyoruz.
O golü hatırlıyorum.Yani aslında görmemiştim.Maç günü tatil köyündeydik.Maçı bir salonda izliyeceğiz.Tatil köyündeki birçok kişiyle beraber...Biz maçın başlarını kaçırsak birşey olmaz diye çıktık odadan.Adımımızı dışarı atmamızla büyük bir bağırış sesi duymamız bir olmuştu :D Çok şaşırmıştık ;D
Ama sonra kafama takılan birşey olmuştu.Bazı gazeteler 11. saniye bazıları ise 9. saniye olarak verdi.Bazı televizyon kanalları 11 ,bazıları 9. saniye olarak verdi.Neden 11 dedikelrini anlayamadım...

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Haziran 19, 2008, 12:42:37 ös »
O golü hatırlıyorum.Yani aslında görmemiştim.Maç günü tatil köyündeydik.Maçı bir salonda izliyeceğiz.Tatil köyündeki birçok kişiyle beraber...Biz maçın başlarını kaçırsak birşey olmaz diye çıktık odadan.Adımımızı dışarı atmamızla büyük bir bağırış sesi duymamız bir olmuştu :D Çok şaşırmıştık ;D
Ama sonra kafama takılan birşey olmuştu.Bazı gazeteler 11. saniye bazıları ise 9. saniye olarak verdi.Bazı televizyon kanalları 11 ,bazıları 9. saniye olarak verdi.Neden 11 dedikelrini anlayamadım...
KendiLeri atarsa 9,ßaşkası atarsa 11.