Eylül 29, 2024, 00:27:18 öö

Gönderen Konu: Neleri almıyalım?  (Okunma sayısı 7147 defa)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
Neleri almıyalım?
« : Eylül 23, 2008, 01:34:28 öö »
Arkadaşlar buraya bugüne kadar kendimiz kullanıpta beğenmediğimiz ve başkalarının kesinlikle bulaşmasını istemediğimiz ürünleri yazalım. Belkide birbirimize faydalı oluruz ;)

Ben başlıyorum mesela LG dvd-rw vs. sakın almayın. Alanı döverim :D hatta LG olan hiçbirşeyi almayın gıcık kaptım bu firmaya ;) ilk aldığımdada dvd okuyup cd okumuyordu özellikle boş olanları onu verip başka bi tane aldım yine aynı sorun. o yüzden kesinlikle LG marka cd - dvd okuyucu yazıcı olaylarına girmiyelim

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neleri almıyalım?
« Yanıtla #1 : Eylül 23, 2008, 02:41:58 öö »
Arkadaşlar buraya bugüne kadar kendimiz kullanıpta beğenmediğimiz ve başkalarının kesinlikle bulaşmasını istemediğimiz ürünleri yazalım. Belkide birbirimize faydalı oluruz ;)

Ben başlıyorum mesela LG dvd-rw vs. sakın almayın. Alanı döverim :D hatta LG olan hiçbirşeyi almayın gıcık kaptım bu firmaya ;) ilk aldığımdada dvd okuyup cd okumuyordu özellikle boş olanları onu verip başka bi tane aldım yine aynı sorun. o yüzden kesinlikle LG marka cd - dvd okuyucu yazıcı olaylarına girmiyelim

LG nin lcd ekranı vardı bende.garanti süresinin dolmasına 1-2 a kala bi arıza yaptı.Aradım adamlar geldi aldı 2-3 gün sonra tamir edip getirdiler.Yerimden bile kıpırdamadım.Adresden alıp adrese teslim ettiler çok hoşuma gitti

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 23, 2008, 13:19:39 ös »
Valla kesinlikle dvd-cd okuyucu/yazıcı almayın diyorum ben. Gerisini kullanmadım birşey diyemicem abi ama cd okumuyor diye geri verdiğim dvd-ram'in yerine gelen dvd-ram'de aynı çıkınca lg'den soğudum

Çevrimdışı henege

• Daimi Üye
  • uzun bir aradan sonra!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 23, 2008, 14:07:13 ös »
uzun bir aradan sonra!

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 23, 2008, 16:18:45 ös »
Bugüne kadar ne benim bir donanımıma ne de donanımlarımın bana bir gıcığı olmadı valla iyi geçiniyoruz xD

Çevrimdışı yolcu03200

• Daimi Üye
  • www.yolcu.biz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 23, 2008, 18:03:04 ös »
sıemens ceptelefonları

lütfen almayınız
“Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak.
Hâlbuki biz sussak, tarih susmayacak.
Tarih sussa, hakikat susmayacak

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 23, 2008, 20:55:00 ös »
Bilgisayarla ilgili donanımsal olarak aklıma gelen ilk şey Lexmark yazıcı.İlk yazıcım Lexmark idi.Binlerce çeşit sorun yaşadım.1 yıl sonunda ağabeyimi ikna edebildim bana HP yazıcı göndermesi konusunda.Yaklaşık 1,5 yıldır aynı yazıcıyı kullanıyorum ve neredeyse 0 gibi!Bir kötülüğünü görmedim bu güne kadar.Bir şey hariç.İçine çok fazla kağıt koyduğumda bütün kağıtları alıp sıkıştırmıştı.O da benim hatam.Yazıcının günahı yok!

Birde ses sistemlerinden yana şansızımdır.Arabamıza yine ağabeyimin hediyesi olan sistem sürekli cızırtı yapıyordu.Bir çukurdan geçtik mi hissettiriyordu.Genelde tizleşiyordu.Bazen boru bazen düdük gibi çıkıyordu ;D Markaları ise :
Anfinin ; Harward Car Audio System
Subwooferın ; Kenwood
Fakat şunu söylemeliyim ki artık odamda süs olarak durmaktadır ;D

Ses sistemleri dayanmıyor bana.Bilgisayarın ses sistemi de tarafımdan patlatılmıştır :D :D 4+1 olan sistem artık 2+0,5 olarak işlemektedir.Subwooferı tam iş görmüyor.4 hoparlörün ikisi patlamış durumda... :( Markası ; Cambridge Soundworks

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 23, 2008, 22:23:58 ös »

+10

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 24, 2008, 12:48:57 ös »
Bilgisayarla ilgili donanımsal olarak aklıma gelen ilk şey Lexmark yazıcı.İlk yazıcım Lexmark idi.Binlerce çeşit sorun yaşadım.1 yıl sonunda ağabeyimi ikna edebildim bana HP yazıcı göndermesi konusunda.Yaklaşık 1,5 yıldır aynı yazıcıyı kullanıyorum ve neredeyse 0 gibi!Bir kötülüğünü görmedim bu güne kadar.Bir şey hariç.İçine çok fazla kağıt koyduğumda bütün kağıtları alıp sıkıştırmıştı.O da benim hatam.Yazıcının günahı yok!

Birde ses sistemlerinden yana şansızımdır.Arabamıza yine ağabeyimin hediyesi olan sistem sürekli cızırtı yapıyordu.Bir çukurdan geçtik mi hissettiriyordu.Genelde tizleşiyordu.Bazen boru bazen düdük gibi çıkıyordu ;D Markaları ise :
Anfinin ; Harward Car Audio System
Subwooferın ; Kenwood
Fakat şunu söylemeliyim ki artık odamda süs olarak durmaktadır ;D

Ses sistemleri dayanmıyor bana.Bilgisayarın ses sistemi de tarafımdan patlatılmıştır :D :D 4+1 olan sistem artık 2+0,5 olarak işlemektedir.Subwooferı tam iş görmüyor.4 hoparlörün ikisi patlamış durumda... :( Markası ; Cambridge Soundworks

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar.
Sen ne diyosn be 3 kere 2+1 ses sitemi patlattım. xD

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Eylül 24, 2008, 12:55:42 ös »
Sen ne diyosn be 3 kere 2+1 ses sitemi patlattım. xD
Neden 2+1 aldığını şimdi anlıyorum xD

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ekim 17, 2008, 19:27:17 ös »
TTNet almayın . . ! Hiçbir şeyini almayın !

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ekim 17, 2008, 19:32:29 ös »
benim cd okuyucu yazıcı lg :D Ama simdi samsung kullanıyorum o 2. planda :D kulaklık almayın diyecegim ama her eve lazım :D su ana kadar 2 kulaklık kırdım ve 2 kulaklıgı da bozdum simdi hala kulaklık var ama kullanmıorum simdi hoparlör kullanıyorum

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ekim 17, 2008, 23:12:57 ös »
benim cd okuyucu yazıcı lg :D Ama simdi samsung kullanıyorum o 2. planda :D kulaklık almayın diyecegim ama her eve lazım :D su ana kadar 2 kulaklık kırdım ve 2 kulaklıgı da bozdum simdi hala kulaklık var ama kullanmıorum simdi hoparlör kullanıyorum

Sağlıklı Yaşam..  ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ekim 17, 2008, 23:15:16 ös »
Asla ve asla Arçelki almayın pahalı. xD

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ekim 17, 2008, 23:38:40 ös »
Ben Media&Market da bi TV gördüm tabi ben tv den felen anlamam ama büyüktü yani sonra baktım fiyatına 4.000.. iyiymiş dedim hatta çok iyiymiş sonra neyse dolaştım geldim baktım 100.000 yazıyo  ???  meğer 4000 hoparlörüymüş  >:(

Bu tür kazık şeylere hayır..!!