Temmuz 01, 2024, 06:24:02 öö

Gönderen Konu: arkadaşlar gerçek ama gerçekler acı söyler bakarsanız anlarsınız ??  (Okunma sayısı 12205 defa)

Çevrimdışı mavialize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
firikikler ayarlanıyor da...

bakın bi futbolcuyu 99 yapın şu ve zımbırtılarını foot bilmem ne var o da isabeti ayarlıyor onu da 5 yapın şutların %95 i kaleyi tutuyor %70' i de gol oluyor.
Yane.. napçez takımımızda mutlaka ileriye dönük bi şutör olacak.

Bir de altyapıdan gelen futbolcular çok sallamasyon.

Çevrimdışı c_ronaldo17_

• Daimi Üye
  • RONALDO!!!! WHAT A GOAL CRİSTİANO RONALDO !!!!! 7
    • Profili Görüntüle

Bir de altyapıdan gelen futbolcular çok sallamasyon.

BEN ALT YAPIDAN ALDIIM COCUU 3 SENE MANCHESTER UNİTED DE OYNATTIM SU ANDA DEĞERİ 21 MİLYON $  ;D :D
EL NİNO F.TORRES  ''

Çevrimdışı mavialize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fb ile oyna bakalım nasıl olacak 210bin € ya satabilirsin belki

Çevrimdışı Veli Can

• Profili Görüntüle
fifa 07 'yi yeni nesil ekran kartları ile oynayınca çok güzel oluıyor. SLI kart( iş yerimde) kullanıyorum güzel performans veriyor. Oyunda oynanabilirlik bile değişiyor. Evdeki pc' de dandik bir ati var hiç zevk vermiyor oyun.
ama söylediklein olması gereken şeyler...

Fifa 07' de ki bazı aksaklıkları gördüm umarım bir patch ile düzeltmeler yapılır.

- Ortalar
- PC' nin ataklarında haçlı ordusu gibi saldırması bizim ataklarmımzda 1-2 kişi forvette olması.
- Şu özelliği biraz düşük oyucuların saçpa sapan yerlere şut atmaları kırk yılda bir kaleyi tutturmaları.
- Hatamıdır bilmiyorum bazen top çizgileri geçiyor düdük çalınmıyor. Bazı bariz ofsaytlarda ofsayt vermiyor hakem
- Maçlarda 2-3 yıldızlı takımların bile insanı kahredercesine ataklar yapması bazen olmayacak şutlar, firkikler, goller atması
- Stuff Upgrade' ler çok pahalı.

gibi uzayıp giden birşey..

NOT: Şahsi oyun zevkime uymayan konulardır kişiden kişiye değişebilir.

valla abi sanki benim dertlerimi anlatmışsın. sadece benim değil herkeste senin,benim gibi düşünüyodur herhalde diimi arkadaşlar???

Çevrimdışı Veli Can

• Profili Görüntüle
Varmısınız arkadaşlar kendi oyunumuzu yapalım  :D :D :D

Çevrimdışı c_ronaldo17_

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
yooooo 15 inci senede onuda yaparım ama gs de  :D

FORZA CİMBOMM
EL NİNO F.TORRES  ''

Çevrimdışı Veli Can

• Profili Görüntüle
alkışlar criron kardeşime  ;)

Çevrimdışı mavialize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
bugün kanıma dokunan birşey daha oldu. EA Games' e bu konu hakkında hakaret dolu bir mail bile yollayabilrim :D

bununla alakalı bir dizi test yaptım az önce 1-2 futbolcunun özelliklerini arttırdım. sonuc aşağıdaki gibi  >:(

*** Futbolcularım çok çabuk yoruluyor .. Siz de e böyle birşey oldu mu? Az önce karşı komşuya gidip oradaki pc de de denedim aynı sıkıntı var. Buraya da bi kayan yazaı koyayım bari

Bu test ettiğim FB
------

Bu da Patlatiko Garib  :-X
------

bi de buraya kayan yazı koyayım ki afilli olsun

Çevrimdışı mavialize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
aklıma önemli birşey daha geldi  ::)

EA Sports artık saltanatını kurmuş PC dünyasında Konami' nin pc dünyasındaki saltanatı için biraz daha çalışmasılazım EA ' da konsolda oynanabilirliğe ve sisteme biraz daha ağırlık veriyor ki Konami'nin konsol dünyasındaki yerini sallasın.
Lafın özü EA çamurdan Fifa yapsa o oyun geene oynanaır gene satılır.

Bildiğim kadarıyla tüm isteklerimizi yerine getirecek teknolojiye sahipler futbolcuların şortundaki tozları bile görebilriz ama bunun için de crossfire veya daha daha üstü kartlara ihtiyaç duyulur onun için de yapmıyorlar. Herkes de iyi ekran kartı yok genel kullandığı dilimi göz önüne alarak ayarlıyorlaz bazı şeyleri ya da ne bilyeyim öyle birşey  ;D

Çevrimdışı Veli Can

• Profili Görüntüle
abi benim aklıma gelen şey Türk ligini fazla sallamamışlar herhalde ondan yoksa o ne abi hepsi göçmüş oyuncuların

Çevrimdışı realzero

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Arkadaşlar Fifa bu sene aşırı gelişti. Bunun aksini kimse kanıtlayamaz. Ayrıca bu kadar yenilek aynı anda olursa fifa seneye ne yapacak? Sadece kadromu güncellicek (herzamanki gibi  ;D )
Fifa07

Çevrimdışı c_ronaldo17_

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
bugün kanıma dokunan birşey daha oldu. EA Games' e bu konu hakkında hakaret dolu bir mail bile yollayabilrim :D

bununla alakalı bir dizi test yaptım az önce 1-2 futbolcunun özelliklerini arttırdım. sonuc aşağıdaki gibi  >:(

*** Futbolcularım çok çabuk yoruluyor .. Siz de e böyle birşey oldu mu? Az önce karşı komşuya gidip oradaki pc de de denedim aynı sıkıntı var. Buraya da bi kayan yazaı koyayım bari

Bu test ettiğim FB
------

------

AYNISI BANA DA OLUO YA COK CABUK ÖLÜOLAR AMA BEN HER 2.YARI OYUNCU DEİŞTİREMEM Kİ YAW ???
EL NİNO F.TORRES  ''

Çevrimdışı gsliemrah

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
ya arkadaşlar kolayı var alın amtöre atın 50 tane hehehehehehehehe  ne kendinizi kasıyorsunuz amacınız gol atmak değilmi şahsen ben öle yapıyom hahahahahahaha

Çevrimdışı eyeofeagle

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
abi senin dediklerini yapması için fifanın en az bi 500 kişi daha alması lazım o kodları 1 seneye yetiştirmesi için bu seferde oyunun fiyatını uçururlar bide güvenlik koyar kopya cd ilede oynayamayız. :d kardeş bence öle kolay değil o dediklerin 2008 de çıkartmasalar fifa serisini belki olabilir

Çevrimdışı eyeofeagle

• Profili Görüntüle
    • E-Posta

Bu test ettiğim FB
------

------

AYNISI BANA DA OLUO YA COK CABUK ÖLÜOLAR AMA BEN HER 2.YARI OYUNCU DEİŞTİREMEM Kİ YAW ???

arkadaşlar office bölümünden antrenor seviyelerinin gelişiminlerini yükselttiğinizde bu sorunda kalkacaktır. bende de başlarda oluyodu beşiktaşı yönetiyorum sadece defansı yükseltemedim. orta saha ve forvet canavar gibi bir haftada 3 maçı bile çıkarır. :D