FifaDelisi.NET

fifadelisi.net

FifaDelisi.net / Haberler

Fifa 14 Ultimate Team Yenilikler

Fifa serilerinin oldukça ilgi gören modlarından biri olan Ultimate Team modunda Fifa 14 serisi ile birlikte yapılacak bir takım yenilikler açıklandı.

fifa 14 Ultimate Team

Yeni Takım Kimyası Sistemi :

Daha önceki serilerde kadroya aldığınız oyuncuların milliyetleri ve oynadıkları takımlar, takım kimyasını artıran veya azaltan en büyük etkendi. Aynı milliyet veya takımdan oyuncuları bir arada oynattıkça takım kimyası artmaktaydı. 

Yeni yapılacak sistemde her bölge için alacağınız kararlar oyuncuların bazı özelliklerini doğrudan etkileyecek. Yani takım kimyası bu seride daha da derinleştirilecek. Kadronuzdaki oyuncuların özelliklerine göre en iyi performansı alabilmek için size çok iş düşecek. Söz gelimi forvetlerinizin skora katkı gücünü arttırmak istiyorsanız atak bir oyun sitilini benimsemeniz gerekecek.

Online Single Maç Seçeneği :

Fifa 13 ile kaldırılan online tek maç seçeneği tekrar geri getiriliyor. Bu mod sayesinde oyuncularınızı test edebilme imkanı bulabileceksiniz.

Genişletilmiş Sezon Modu :

Bu sene sezon modunda 5 değil 10 farklı lig olacak ve istenilen puanları topladıkça üst liglere çıkıp, para veya oyuncu ödülleri kazanabileceksiniz.

Yeni Transfer Market Yapılanması :

Transfer markete getirilen yenilik sayesinde daha kullanıcı dostu bir arama modu olacak. Oyuncu adına göre de arama yapabilecek ve oyuncuları kendi kadronuzdaki oyuncularla karşılaştırabileceksiniz.

Oyuncu Bağlılığı :

Oyuncu sadakati özelliği getirildi. Bu özelliği açmak için oyuncunuzun takımda en az 10 maç yapması gerekiyor.

Kadro Ayarları :

Daha önceki serilerdeki en büyük eksiklik olan oyuncu numaralarını ayarlama, serbest vuruşları kullanacak oyuncuları ayarlama gibi özellikler bu seride getirildi.


Gelişmeler için bizi facebookta takip edin.

22.07.2013 10134 kez okundu. Anahtar Kelimeler :

Kapirayt © dabılyu dabılyu dabılyu.fifadelisi.net oll rayts rizörvıd